Позбавте ваш раціон від продуктів, які викликають вироблення слизу

слизу />

Багато людей думають тільки про слиз або мокротиння, коли вони хворіють. Слиз – це липка подразнююча речовина, яка змушує ваш ніс відчувати себе заблокованим. Флегма дуже схожа на слиз, таким чином, але замість цього вона виробляється з легень. Вас не може здивувати те, що є деякі продукти,які викликають слиз. Споживання цих продуктів може змусити вас почувати себе гірше, інформує Ukr.Media.

Кращий спосіб уникнути впливу слизу – позбавити ваш раціон від продуктів, які викликають вироблення слизу. Це може бути не дуже легко, але свідомі зусилля по скороченню їх у вашому раціоні відразу дадуть ефект. Вживання цих продуктів в помірних кількостях також є хорошим кроком. Якщо ви страждаєте від проблем, викликаних надмірним слизом, ви виявите, що відчуваєте себе набагато краще після тижня коригування своєї дієти. Без подальших припущень, давайте перейдемо до цього списку продуктів.

7 видів їжі, які викликають накопичення слизу у вашому тілі

Молоко і молочні продукти

Сир, молоко, йогурт і всі інші молочні продукти містять молекули казеїну – молекули, які збільшують виділення слизу. Тому вживання великої кількості молочних продуктів означає, що в горлі і синусах буде більше слизу. Лактоза, загалом, дуже шкідлива для виробленню слизу. Спробуйте замінити молоко в своїй каві або капучіно молочною альтернативою, наприклад мигдалем.

Цукор

Навіть цукор у вашій каві або чай не може змусити ваше тіло виробляти більше слизу, а також оброблені фрукти і продукти, такі як глазуровані фрукти. Спробуйте замінити цукор на все натуральне, що ви можете знайти: мед і нектар агави – це дві хороші альтернативи. При випічці ви можете просто використовувати більше фруктів, що є природним джерелом цукру.

М'ясо та масло

Це не означає, що вам потрібно стати вегетаріанцем, однак, якщо у вас грип, рекомендується уникати будь-якого виду м'яса або риби, тому що вони зроблять ваш слиз ще густіше. У довгостроковій перспективі постарайтеся обмежити свої м'ясні страви кілька разів в тиждень, а не їсти м'ясо кожен день. Риби намагайтеся споживати ще менше, тому що вона дуже багата жирними кислотами і маслами, що також може сприяти виробленню слизу.

Соя

Якщо ви шукаєте молочну чи м'ясну альтернативу, спробуйте позбутися продуктів на основі сої, таких як соєве молоко, тофу і темпі. Шукайте щось, що містить кокос, так як це хороший антиоксидант і він не викликає стільки слизу.

Горіхи і зерна

Хліб, макаронні вироби, піцца і всі інші продукти, пов'язані з вуглеводом, дуже багаті зернами, що може погіршити виробленню слизу, поки ви хворі. Крім того, намагайтеся триматися подалі від більшості бобових, коли ви хворі, тому що вони тільки змусять вас боліти сильніше. Натомість спробуйте замінити їх свіжими овочами.

Алкоголь

Незалежно від того, що це – пиво, віскі, горілка або будь-який інший тип алкоголю – пити не рекомендується, поки ви хворі, тому що алкоголь має тенденцію зневоднювати вас і зневоднення означає, що у вашому тілі утворюється більш густий слиз.

Картопля

Фрукти та овочі є частиною будь-якої здорової дієти, але це не означає, що немає овочів, які можуть викликати збільшення виробленню слизу у вашому тілі. Картопля – і картопляноподобні рослини, такі як банани – повні вуглеводів, що не дуже добре, якщо ви намагаєтеся боротися зі слизом, так як це продукти, які викликають слиз у вашому тілі! Намагайтеся уникати картоплі, поки ви хворі, і їжте їх правильно, коли здорові.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *