Чому діти повинні лягати спати о 21:30

У дитинстві ми часто чули від своїх батьків фразу: «Дев'ять годин ночі. Пора спати!» Але все змінюється, інформує Ukr.Media.

Якщо раніше в 21:00 ми з вами вже бачили десятий сон, то сучасна дитина тільки починає одягати піжаму. І то – через «не хочу».

Чому діти повинні лягає спати о 21:30:

Дитина повинна лягати спати рано! І не сперечайтеся. Інакше часу на вироблення гормону росту залишиться зовсім небагато. Якщо вона засне в 21:00, то гормон росту поступить у кров вже в 00:30 годин.

Згідно з результатами досліджень, діти з правильним режимом сну краще концентруються і запам'ятовують матеріал. Вони менше ризикують захворіти хворобою альцгеймера в старості. Чому?

За словами лікарів, розвиток цієї хвороби можна сповільнити: якщо висипатися і займатися фізичними вправами.

Зрозуміло, що батьки весь день працюють і лише ввечері можуть приділити увагу дитині. Але неправильний режим сну неодмінно позначиться на його здоров'ї – як фізичному, так і психічному.

Як же змінити звички і навчити дитину лягати спати раніше?

Почніть з себе. Подайте дитині особистий приклад. Лягайте раніше спати разом з нею. Адже якщо вона після відбою буде чути ваші голоси, шум телевізора і т. д., то автоматично зробить висновок, що засипати необов'язково.

Інший варіант – читайте дитині перед сном. Так вона буде знати: якщо мама чи тато читають книгу, значить, скоро пора лягати спати.

Щоб підготувати дитину до сну, увімкніть тепле жовте світло – на думку психологів, воно розслабляє і допомагає підготуватися до переходу в світ снів.

Ще одна порада – вимкніть і приберіть з очей геть всі гаджети. Постійно включаючи і перевіряючи телефон або планшет посеред ночі, ви показуєте поганий приклад дітям, вони обов'язково скопіюють ваші шкідливі звички.

Не варто забувати про спорт. Після інтенсивного тренування або рухливої гри і засипається набагато легше.

Не нехтуйте цими правилами. Звичка рано лягати в дитинстві дасть добрі плоди в майбутньому: такі діти перетворяться у впевнених, фізично і емоційно здорових дорослих.

Якщо раптом ваша дитина запитає, чому так важливо рано лягати спати, скажіть: «Тому що не виростеш!»

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *