Брак яких вітамінів та мінералів спричиняє погіршення стану волосся

Дефіцит тих чи інших вітамінів і мінералів в організмі проявляється далеко не відразу, але візуально завжди помітний. На такі стани зазвичай вказують погіршення стану волосся, нігтів, шкіри та виникнення певних захворювань. Нутриціологи розповіли, дефіцити яких вітамінів і мінералів погіршують стан волосся, інформує Ukr.Media.

Так, за словами фахівців з правильного харчування, локони можуть втрачати свій здоровий вигляд на тлі дефіциту заліза та вітаміну D.

У вас випадає волосся або локони виглядають тьмяними та млявими? Таке часто відбувається через дефіцитні стани в організмі. Такі проблеми з волоссям можуть виникати через нестачу заліза. Необхідно перевірити в аналізах феритин. Він має бути в показниках від 65 до 70. Крім того, потрібно в аналізах перевірити загальний білок. Його показник має бути від 75 до 80. Ще перевірте вітамін D. Його показник має становити від 65 до 75, розповіли експерти.

Для довгого і красивого волосся, за словами нутриціологів, також необхідно виключити дефіцит селену, цинку, міді та йоду.

І останнє правило: переконайтеся, що з аналізами гормонів щитоподібної залози у вас усе гаразд. Це основні речі, відчуваючи проблеми з якими ви будете бачити проблему зі своїм волоссям, підсумували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *