5 фактів про свою групу крові, які життєво необхідно знати

Вона не змінюється протягом життя людини і грає в організмі дуже важливу роль. Як виявилося, група крові має ключове значення не тільки в медичному плані, але і у визначенні характеру людини, інформує новину УкрМедіа.

Наприклад, в Японії є спеціальна система — «кецу-eкi-гата», яка передбачає, що група крові визначає характер людини. І якщо у нас людині задають питання: «Хто ти по знаку зодіаку?», японці швидше запитають: «Яка в тебе група крові?» Вони ставляться до цього серйозно, от ми вирішили розібратися у всіх особливостях груп крові.

Характеристики груп крові:

Харчування по групі крові

Почати все ж варто з харчування, адже саме від нього, за великим рахунком, залежить наше здоров'я. Для кожної групи крові існує набір продуктів, які варто виключити з раціону, та ті, які варто включити. Дієтологи навіть пропонують дієту по групі крові.

Для першої групи крові найкориснішими продуктами будуть м'ясо, риба та овочі. Але при цьому варто відмовитися від молочних продуктів. Варто уникати переїдання та обробленої їжі.

Якщо у тебе друга група крові, то найкращим вибором для тебе стануть вегетаріанські страви, риба, курка та кисломолочні продукти. Варто виключити гостру їжу, боби та каву.

Власникам третьої групи крові варто додати в свій раціон молочні продукти, рибу, баранину, овочі та чай. А ось від алкоголю і продуктів з консервантами краще відмовитися.

Якщо ж ти рідкісний володар четвертої групи крові, тобі варто відмовитися від важкої їжі, яка забирає енергію, і замінити її екологічно чистими продуктами.

Тип особистості

Є теорія, що група крові впливає на темперамент людини і особливості його особистості. Давай розберемося і в цьому.

I — ці люди сильні духом. Вони уважні, рішучі і володіють неймовірною впевненістю в собі. Це природжені лідери, вони хочуть, щоб їх розуміли з півслова і негайно виконували їх доручення. Їм складно сприймати критику. Вони цілеспрямовані і завжди домагаються того, чого хочуть.

II — дуже відкриті і комунікабельні люди. Їм легко адаптуватися до будь-якої ситуації, вони не бояться змін. При цьому вони уразливі, важко переносять образи.

III — оптимістичні і доброзичливі особистості. Ці люди обожнюють пригоди, їх не цікавить комфорт. Вони люблять зміни, нових людей і нові місця. Їх активності можна позаздрити. Ось тільки вони не люблять пов'язувати себе міцними узами з іншими людьми, вважаючи за краще свободу і незалежність.

IV — вільнодумні особистості. Вони відрізняються м'яким характером і відкритою душею. Такі люди завжди готові вислухати і зрозуміти, вони прекрасні друзі. А ще вони не проти похвалитися, що у них та ж група крові, що і в Ісуса, хоч це й не доведено.

Реакція на стрес

Стресові ситуації трапляються з кожним із нас, але реагуємо на них ми всі по-різному. Причиною тому може бути наша група крові.

Люди з 1-ю групою крові дуже чутливі. У них трапляються спалахи гніву, які важко контролювати. Щоб відновити спокій та рівновагу потрібно уявити щось заспокійливе. Добре допомагає контролювати емоції медитаціями.

Володарі 2-ї групи крові дуже ранимі. Їм потрібно багато часу, щоб оговтатися від стресу.

Ті, у кого 3-я група крові, спокійні і врівноважені люди. Іноді можуть виходити із себе, не контролюючи свої емоції.

Найстійкіші особи — володарі 4-ї групи. Їх дуже складно вивести з себе, вони добре справляються зі стресом.

Резус-фактор

Кров складається з клітин, на поверхні яких може бути білок (антиген) — той самий резус. Якщо такий білок є, то кров резус-позитивна, якщо ж ні — резус-негативна. У 80% населення Землі цей білок присутній.

Важливо знати свій резус-фактор, адже він має одну важливу особливість: при переливанні крові з позитивним резусом або при вагітності, коли у плода протилежний резус, клітини організму можуть атакувати чужорідний білок.

Сумісність по групах крові

Сумісність відіграє важливу роль при переливанні, адже поєднання антитіл та антигенів у всіх різне.

Першу групу з позитивним резус-фактором можна переливати всім групам з позитивним резусом. Перша негативна — універсальна і підходить всім. Донором для людини з першою позитивною може стати людина з першою групою будь-якого резусу, а ось для володаря першої негативної підійде тільки кров з аналогічними показниками.

Другу позитивну можна переливати аналогічній групі і четвертій позитивній, а другу негативну — другій та четвертій одного та іншого резусу. Донором для людини з другою позитивною може стати людина з першою групою будь-якого резусу і другою позитивною. А для другої негативної підходять донори з першою та другою негативною.

З третьою групою аналогічна ситуація, що і з другою.

Якщо у пацієнта четверта позитивна група крові, йому можна переливати тільки аналогічну групу. А кров четвертої негативної групи можна переливати людям з четвертою групою того, чи іншого резусу. Донором для володаря четвертої позитивної можуть бути всі чотири групи з будь-яким резусом, а для негативної — всі групи крові з негативним резусом.

Група крові, як виявилося, набагато більше, ніж просто медичний показник. Не можна зі стовідсотковою впевненістю сказати, що група крові і правда впливає на риси характеру людини або її поведінку в тій чи іншій ситуації. Але чому б і ні?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *