4 швидкі способи відновитися після застуди

Сезон застуд та грипу вже на порозі. Сьогодні ми можемо вибрати з десятка препаратів, які вже за пару днів поставлять на ноги, але все ж таки період відновлення нерідко затягується. Часто ми продовжуємо його і самі не підозрюємо про це. Як відновитися швидше і не нашкодити собі ще більше? Ми порадилися зі спеціалістами і готові дати відповідь, інформує Ukr.Media.

Жодного алкоголю

На жаль, багато хто вважає за краще розслаблятися за допомогою коктейлів наприкінці тижня. Лікарі попереджають, що в перші тижні після середньої та тяжкої течії ГРВІ від алкогольних напоїв у принципі варто відмовитися. Річ у тім, що під впливом алкоголю ви можете відчувати слабкість, яка може накладатися на втому після хвороби. Ви можете не помітити, як вам стане гірше. Відкладіть усі алкогольні вечірки щонайменше на місяць після одужання.

Знайдіть час для відпочинку

У сучасних умовах залишається не так багато часу на повноцінний відпочинок, навіть якщо у вас є поважна причина хвороби. Більшість намагається не затягувати вихід на роботу, а хтось переносить хворобу на ногах, чим приносить додаткові проблеми. Але якщо ви не дасте своєму організму якісно відпочити та заповнити енергію, яка пішла на боротьбу із хворобою, на вас чекають дуже неприємні ускладнення.

Подумайте про свій кишечник

Один із найважливіших органів, які ми часто недооцінюємо, адже саме він допомагає формувати імунітет. Після прийому серйозних ліків кишечнику потрібен час на відновлення і без вашої допомоги йому не впоратися. Почніть підтримувати свій кишечник корекцією раціону. Наприклад, відмінним продуктом для ослабленого кишківника стане вівсяна каша, яка містить необхідний набір мікроелементів для правильної роботи кишківника. Не навантажуйте шлунково-кишковий тракт важкими стравами, зупиніть вибір на стравах з овочів і завжди майте доступ до сезонних фруктів.

Боріться зі зневодненням

Підтримка водного балансу необхідна під час самої хвороби, і у період відновлення. Ідеально, якщо ви підберете потрібну вам мінеральну воду, для цього варто звернутися до фахівця, тому що неправильно підібрана мінералка може вдарити по нирках.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *