235
Особу засуджено до семи років позбавлення волі.
Мешканець Києва отримав тюремний термін від Шевченківського районного суду за пограбування центрального готелю під час відключення електроенергії.
За даними відділу комунікації поліції Києва, поліцейські, які патрулювали Шевченківський район, помітили чоловіка, який поводився підозріло та спробував втекти, помітивши правоохоронців. Пізніше слідчі виявили, що підозрюваний проник до готелю на вулиці Софіївській та скористався темрявою, щоб вкрасти готівку з каси бару. Охоронець став свідком інциденту, але не зміг затримати зловмисника.
«Під час досудового розслідування ми підтвердили причетність 33-річного місцевого жителя до скоєння ще одного правопорушення — крадіжки велосипеда вартістю 14 000 гривень з території храму», — заявили в прокуратурі.
Обвинувачений мав попередні судимості за збройне пограбування, крадіжку зі зломом та крадіжку. Після нещодавніх правопорушень йому було висунуто звинувачення за частиною 4 статті 186 (пограбування під час воєнного стану) та частиною 4 статті 185 (крадіжка під час воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Нещодавно суд призначив правопорушнику семирічний термін позбавлення волі.