6. . Коли історія починається з двосторонності, читачам пояснюють, що об’єкт у фізичному світі (наприклад, гребля) є лише елементом оповіді. Їх скеровують не на той жанр (літературу) саме в той момент, коли потрібен аналіз. Це робить їхньому розумінню погану послугу.
Відео дня
7. Дамби – об’єкти. Як їх можна знищити – тема для експертів. Перевагою цієї історії від NYT (https://www.nytimes.com/…/ukraine-kakhovka-dam-russia…) є те, що греблі розглядаються як фізичні обʼєкти, а не елементи художного твору. Тоді стає зрозуміло, що дамбу, найбільш ймовірно, зруйнував вибух зсередини.
8. Росія контролювала саме ту частину дамби, коли вона вибухнула. Це елементарна частина контексту. І цей факт є важливішим, ніж те, що хтось там каже. Коли розслідується вбивство, детективи думають про засоби. Росія мала засоби. Україна – ні.
9. Ця історія починається не в той момент, коли вибухає дамба. Протягом останніх п’ятнадцяти місяців Росія вбивала українських мирних жителів і руйнувала українську цивільну інфраструктуру, тоді як Україна намагалася захистити своїх людей і структури, які забезпечуєть її життєдіяльність.
10. Загальна картина включає військову історію. Армії, що атакують, не підривають дамби, щоб перекрити собі шлях просування. Армії, які відступають, підривають дамби, щоб сповільнити просування іншої сторони. Україна наступала, а Росія відступала.
11/10 Об’єктивність не означає розглядати подію як підкидання монети між двома публічними заявами. Потрібно думати про об’єкти та сценарії, які потрібні читачам для розуміння в умовах невизначеності.
Переклад Юлія Морозова.
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…
3
3
0
0
0
0
0
0Підписатися
Теги
Источник: obozrevatel.com