“Усі боєздатні війська в Україні”: Жирнов оцінив, чи є в Росії можливість протистояти Китаю

Ексспівробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Жирнов вважає, що країна-агресор Росія не має можливості протистояти Китаю, адже всі її боєздатні війська зараз воюють проти України. Так він прокоментував повідомлення ЗМІ про те, що РФ відрепетирувала застосування тактичної ядерної зброї у разі вторгнення Китаю.

У коментарі OBOZ.UA Жирнов зазначив, що такого “тренування” Москва не проводила б, якби не її вторгнення в Україну та постійне брязкання ядерною зброєю.

“Якби не було війни Росії проти України, якби не брязкання ядерною зброєю Російської Федерації, то цього б ніхто навіть не помітив, тому що такі речі проводяться усіма країнами час від часу для того, щоб переконатися, що все є, що все працює, що війська готові, що працює логістика і таке інше”, – сказав він.

Розвідник нагадав, що Росія таке вже проводила минулого року напередодні візиту міністра оборони Китаю до Москви. Російський диктатор Путін тоді раптово наказав привести в повну бойову готовність Тихоокеанський флот РФ, включно з ядерною складовою.

“І тоді це не вийшло. Ви будете сміятися, але тоді нічого не вийшло… вони почали бігати, пробувати якісь кнопки, але нічого не працювало. І Путін вирішив за результатом цієї перевірки звільнити командувача Тихоокеанського флоту”, – сказав ексспівробітник КДБ та СЗР.

За словами Жирнова, Китай останнім часом регулярно знущається з Росії. Він нагадав, як влітку 2023 року медіаресурси Китаю опублікували карту країни, складену китайським державним “Картографічним сервісом стандартних карт”. На ній острів Великий Уссурійський на річці Амур позначений як такий, що належить КНР.

“Загалом Китай дає зрозуміти, що він розглядає ці території як свої. Він, звісно, не поспішає, щоб ось так взяти і відібрати зараз, найближчим часом. Китай узагалі працює безпечно”, – сказав він.

У той же час Росія не має можливості протистояти Китаю, тому що зараз усі боєздатні війська країни-агресора перебувають в Україні.

Втрати окупантів в Україні дуже великі. Росіяни втрачають дуже багато живої сили й техніки, зокрема мінус близько десяти літаків лише за останні дні. У живій силі втрати по тисячі людей на день.

Як повідомляв OBOZ.UA, Росія провела тренування щодо застосування тактичної ядерної зброї у разі війни з Китаєм. Відпрацьовували низку різних сценаріїв, які передбачають вторгнення китайських військ на російську територію.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

2

2

2

1

1

0

11Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *