Українські кораблі від нападу Росії у Чорному морі захищають британські військові літаки – The Telegraph

Військові літаки Великої Британії останніми тижнями здійснюють патрулювання над Чорним морем. Вони захищають вантажні судна, що перевозять зерно з України, від нападу Росії.

Відео дня

Про це пише британське видання The Telegraph, посилаючись на повідомлення уряду країни. Зазначається, що літаки Королівських ВПС таким чином намагаються стримати РФ від завдавання ударів по цивільних суднах.

Міністерство оборони Великої Британії активізувало свою діяльність у цьому регіоні після того, як країна-агресор Росія почала атакувати зернову інфраструктуру, скасувавши угоду, яка дозволяла Україні експортувати зерно зі своїх чорноморських портів.

“Ми використовуватимемо нашу розвідку, спостереження та рекогносцировку (розвідка для здобуття відомостей про противника – Ред.) для моніторингу російської активності в Чорному морі… У рамках цих операцій зі спостереження літаки Королівських ВПС здійснюють польоти над цим районом, щоб стримати Росію від завдавання незаконних ударів по цивільних суднах, що перевозять зерно”, – йдеться в заяві британського уряду.

Зерно з Чорноморського регіону вважається життєво важливим для подолання голоду в країнах з низьким рівнем доходу. РФ заявила, що вийшла з угоди через те, що Україна відмовилася відновити аміакопровід, який пролягає з центральної Росії до Чорного моря, зазначило видання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна запустила альтернативний маршрут морського експорту із чорноморських портів. Кораблі одразу потрапляють до територіальних вод Румунії та Болгарії, а потім рухаються до місця свого призначення. Теоретично такий шлях міг би замінити зернову угоду.

Лише перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!

14

14

0

0

4

0

0

37Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *