Ꙭ Читать Як здати тест на знання англійської мови IELTS | ✰ Новости Украины
Главная » Як здати тест на знання англійської мови IELTS

Як здати тест на знання англійської мови IELTS

Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) – найпопулярніший тест на знання англійської мови в світі. Абітурієнти вибирають IELTS, щоб розширити свої міжнародні можливості для міграції, навчання та роботи. Здав екзамен IELTS, ви можете вчитися або працювати за межами своєї країни країн.

тест на знання англійської
тест на знання англійської

Об’єднане Королівство, Канада, Австралія та Нова Зеландія вимагають, щоб мігрант сдав IELTS, щоб отримати вид на житло або “дозвіл на проживання”, як це називається у Великобританії. Десять тисяч міжнародних організацій приймають результат IELTS у якості свідоцтва про володіння англійською мовою.

Екзамен перевіряє чотири найважливіші мовні навички – вміння розмовляти, письмо, читання та аудіювання. Ці навички перевіряються в дуже короткі терміни, під час проведення екзамена, і кандидат повинен бути відповідним чином підготовленим.

Тест на знання англійської мови та його специфіка

Дуже важливо знати детальну специфіку екзамена. Є два типи єкзаменів – IELTS Academic та IELTS General Training. Усна частина та аудит на екзамене схожі. Різниця в читанні та письмі.

Перед підготовкою до екзамену, повність сконцентруйтесь на його специфіці, вивчіть види та послідовність завдань, спробуйте знайти певні закономірності!

Чітке розуміння допомагає побудувати дорожню карту для підготовки. Розділи тесту, такі як, письмо, читання та аудит – оцінюються в один день. Вам знадобиться пара годин, щоб закінчити тест. Розмовний тест проводиться окремо.

Читайте і зосередьтесь на лексиці

Читання – найкращий інструмент у вашому арсенале. Станьте заявленим читачем за кілька місяців до екзамена. Зосередьтесь на вмісті всього, що ви читаєте.

Використовуйте різні джерела – газети – чудове джерело, для того, щоб поповнити словниковий запас, а також навчитися правильно використовувати слова, щоб правильно передавати передбачуване значення. Ві можете обрати такі газети: The Strait Times, Today та The New Paper.

Ви можете знайти якісний контент у провідних міжнародних газетах, таких як The Wall Street Journal, The Washington Post та на таких сайтах, як Forbes.com. Ці газети та їх електронні видання відомі своєю якістю, словниковим запасом та прискіпливим редагуванням.

Ведіть щоденник слів. Коли ви зустрінете невідомі слова, знайдіть їх значення у якісному словнику, наприклад, як Кембридж, Оксфорд чи Merriam-Webster. У інтернеті достатньо вмісту, щоб допомогти вам розібратися в контексті, використанні та інших тонких аспектах слова.

Перевіряйте свої знання за допомогою сторонніх тестів на знання англійської мови

Намагайтесь регулярно проходити тести на рівень англійської мови, це допоможе вам краще розглядіти свої слабі сторони та ліквідувати. Також, тест на рівень англійської, допоможе вам справедливо оцінювати свої можливості та розуміти, в яких аспектах вам потрібно підтягнутись!

Заключення

Екзамен за міжнародною системою тестування англійської мови (IELTS) – це ваш шлях до прискореної кар’єри, розширення можливостей працевлаштування, або міграції до улюбленної країни. Знайдіть матеріали хорошої якості, будьте стійкі у своїх зусиллях, виявіть слабкі місця та ліквідуйте їх. 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

О Роман Михайлов

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*