Ꙭ Читать Як уникнути шахрайства при продажі квартири? | ✰ Новости Украины
Главная » Як уникнути шахрайства при продажі квартири?

Як уникнути шахрайства при продажі квартири?

Як уникнути шахрайства при продажі квартири?
Як уникнути шахрайства при продажі квартири?

Шахраї буду завжди і всюди. Але найбільше вони небезпечні в операціях із нерухомістю: постраждалі від їх дій втрачають своє житло. Тому сьогодні ми спробуємо вберегти вас від найпоширеніших видів шахрайства, пов’язаних з купівлею-продажем квартир.

1) «За документами квартира продана, але фактично я в ній не живу».

Або інший варіант: «Фактично я живу в квартирі та сплачую комунальні послуги, але свідоцтво про право власності попередній власник не поспішає переоформлювати».

У цьому випадку потрібно постійно вимагати продавця закінчити оформлення угоди – фактично або документально. Іноді це може бути проста помилка, а іноді – серйозне невиконання умов угоди.

2) «Квартира була на диво недорога …»

Не намагайтеся телефонувати за такими оголошеннями! Можливо, на місці огляду вас чекатимуть не зовсім ріелтор або продавець. Якщо впевнені, що квартира чомусь продається дешево, не дзвоніть – так чи інакше це шахрайство.

Якщо ви все-таки вже домовилися з продавцем і дійсно хотіли б подивитися квартиру, то прийміть запобіжні заходи та не приходьте одні.

3) «Він виглядає набагато старше віку в паспорті»

Підроблені документи – один із найбільш поширених способів наживи шахраїв. Переклеюючи фотографію або віддаючи вам підправлені на комп’ютері ксерокопії, вони спокійно підписують договір і забирають гроші. Легкий спосіб продати чужу квартиру.

4) «Дивились одну квартиру, а продали іншу»

У цьому випадку потрібно бути уважнішими при перегляді документів на квартиру: тих, які вже є, і тих, які ви збираєтеся отримати та підписати.

При виборі квартири неможливо передбачити все, однак досвідчені ріелтори нашого агентства можуть дати чимало важливих порад у контексті розглянутих варіантів власності. Найбільш насторожуючою для покупця повинна стати ціна квартири значно нижче ринкової, саме таким чином продають майно шахраї, – поспішаючи та за низьку ціну.

Щоб захистити себе від всіх можливих видів шахрайства, потрібно звернутися в надійне агентство нерухомості «Вісон», яке захистить вас на кожному кроці оформлення угоди. Що для вас важливіше – економія або безпека? Впевнені, що ви виберете «безпеку»!

Агентство нерухомості «Вісон» https://vison.com.ua може допомогти перевірити угоду та з юридичної точки зору, на предмет можливості її оскаржити в майбутньому. Якщо не гнатися за безкоштовним сиром у мишоловці, максимально об’єктивно та всебічно оцінювати пропоновані варіанти, можна придбати саме таку квартиру, яка вам необхідна за прийнятною для вас ціною.

No votes yet.
Please wait...

О INFBusiness

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*