Ꙭ Читать Як отримати мікрозайм в Україні і не помилитись | ✰ Новости Украины
Главная » В мире » Як отримати мікрозайм в Україні і не помилитись

Як отримати мікрозайм в Україні і не помилитись

Як отримати мікрозайм в Україні і не помилитись
Як отримати мікрозайм в Україні і не помилитись

За допомогою термінових онлайн мікропозик можна зробити термінову покупку, відправитися на лікування і використовувати в інших напрямках. До вибору мікрофінансової компанії потрібно підходити максимально відповідально. В першу чергу переконатися в своїй платоспроможності. В ідеалі, має бути 2 джерела доходу: основний і додатковий. В якості останнього може бути підробіток у вільний час або інші варіанти заробітку.

Термін кредитування

Позику можна оформити на короткий термін, до отримання заробітної плати. Якщо сума перевищує щомісячний дохід, тоді знадобиться більш тривалий період кредитування. Всі мікрозайми онлайн в Україні можна по терміну умовно розподілити на 3 категорії:

  • від 60 днів до 24 місяців;
  • від 1 до 2 місяців;
  • від 1 тижня до 30 днів.

Експерти рекомендують вибирати короткостроковий варіант мікрокредитів на карту, тому що відсотки нараховуються щодня, і погасити можна в будь-який зручний день. Деякі компанії пропонують пролонгацію. Для цього потрібно буде сплатити тільки відсотки, потім термін переноситься знову на 30 днів. Але є й інші варіанти продовження, оплачуються окремо від позики на 14-20-30 днів.

Процентна ставка

Не варто оформляти заявку на першому ж сайті, навіть якщо терміново знадобилися гроші. Проаналізуйте кілька варіантів, розрахуйте всі витрати на погашення боргу. Варто звернути увагу і на оплату неустойки, прострочення. Навіть якщо впевнені в своєму фінансовому благополуччі, завжди потрібно дивитися на крок вперед.

Новим клієнтам пропонується можливість оформлення першого займу під 0%. Термін встановлюється мінімальний, і це варто враховувати при формуванні заявки.

Сума позики

Коли банки відмовляють у видачі кредиту, єдиним варіантом стає звернення в мікрофінансову компанію. Максимальна межа залежить від умов організації. Зазвичай ця сума становить 20 тисяч гривень. Але отримати такі великі гроші не вдасться при першому зверненні. Експерти рекомендують для початку оформляти дрібні суми.

Вимоги для потенційних позичальників

На відміну від банків, мікрофінансові компанії висувають лояльні вимоги. Вони наступні:

  • Вік від 18 років;
  • Постійна прописка за місцем проживання;
  • Паспорт, ІПН;
  • Постійний дохід;
  • Іменна особиста банківська карта;
  • Надання робочого телефону і своїх родичів, рідних.

При оформленні мікрозаймів може знадобитися скан (фотографія) паспорта, селфі з ним, фото банківської карти.

Джерело: https://creditfaq.com.ua/

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Читайте также: Последние новости Украины.

О INFBusiness

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*