У США зросла кількість прихильників військової допомоги Україні: в Fox News оприлюднили дані опитування

Поки президент США Джо Байден і республіканці в Конгресі обговорюють пакет витрат, призначений для надання допомоги Ізраїлю та Україні, самі американці розділилися щодо того, яку роль мають відігравати Сполучені штати у цих війнах. Число тих, хто підтримує надання військової допомоги Україні, збільшилося, а кількість прихильників Єрусалиму поступово знижується.

Відео дня

Такі дані нового опитування, яке провело видання FOX News. Воно показало, що лише приблизно третина опитаних вважають, що США робить занадто багато для України.

Решта ж респондентів вважають рівень підтримки нашої країни правильним, або ж замалим.

Так, 31% американців вважають, що США повинні робити більше, щоб допомогти Україні у війні з Росією, а 35% вважають поточний рівень підтримки достатнім. І лише 30% відповіли, що на їхню думку США повинні робити менше для Києва.

Видання зазначає, що з листопада кількість тих, хто вважає, що США повинні робити більше, щоб допомогти Україні, зросла на 10 пунктів. І демократи (+13), і республіканці (+7) швидше вважають, що Україні потрібна додаткова допомога.

Що стосується Ізраїля, то більшість – 61% підтримує Ізраїль. Але це менш тих 66%, що були в листопаді та 68% – в жовтні. Тобто число прихильників Єрусалиму поступово знижується.

А рейтинг роботи самого Байдена в обох конфліктах досить низький: 37% схвалюють його дії щодо війни в Україні, тоді як 59% не схвалюють. Щодо війни Ізраїлю та ХАМАС, то 33% схвалюють дії президента США, а 60% не схвалюють.

У Конгресі 1 з 5 схвалює роботу, яку виконує Байден (19%), тоді як три чверті не схвалюють (77%).

Видання також зазначило, що попри те, що в заголовках щоденних газет переважають зовнішні конфлікти, лише 3% виборців кажуть, що зовнішня політика є найважливішим питанням, з яким стикається США. Воно посідає останнє місце в списку з 9 пунктів. Основними проблемами американці вважають економіку (35%) та імміграцію/безпеку кордону (19%).

Як повідомляв OBOZ.UA, до кінця 2023 року Україна отримає від США ще один пакет військової допомоги. Але якщо Конгрес США не схвалить запит президента Джо Байдена на додаткове фінансування для України, цей пакет може стати останнім.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

11

11

1

6

4

0

1

28Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *