У Сенаті досягли угоди щодо кордону США, яка ускладнить життя мігрантам – CNN

Учасники переговорів у Сенаті погодилися на надання США повноважень для значного обмеження нелегального перетину південного кордону, що ускладнить життя мігрантам. Відповідну угоду, ймовірно, оприлюднять наступного тижня.

Відео дня

Про це 26 січня повідомили у CNN, посилаючись на власні джерела, які були ознайомлені з ходом переговорів. Ця угода має прискорити процес розгляду справ шукачів притулку до шести місяців, порівняно з поточною системою, де цей процес міг зайняти до 10 років.

За даними CNN, керівники обох політичних партій у Сенаті мають надію укласти угоду, щоб розблокувати надання допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.

У заяві щодо поточних переговорів у Конгресі президент Джо Байден відзначив, що угода, над якою працювали учасники переговорів у Сенаті, є суворою і справедливою.

“Те, про що ми домовилися, — якщо воно буде прийнято в закон — стане найсуворішим і найсправедливішим набором реформ для забезпечення безпеки кордону, які ми коли-небудь проводили в нашій країні. Це дало б мені, як президенту, нові надзвичайні повноваження закрити кордон, коли він стане перевантаженим. І якби мені дали ці повноваження, я б використав їх у день, коли підпишу законопроєкт”, — сказав Байден у п’ятничній заяві.

Згідно з інформацією, отриманою від співрозмовників CNN, нова угода створить тиск на республіканців у Палаті представників. Вони будуть змушені вирішити, чи підтримують вони спільні домовленості щодо ситуації на кордоні, чи ж просто надають підтримку екс-президенту Дональду Трампу перед виборами глави держави.

Відповідно до угоди, Міністерству внутрішньої безпеки США буде надано нові надзвичайні повноваження закривати кордон, якщо середня щоденна кількість мігрантів досягне 4000 протягом тижня. Також буде дозволено деяким мігрантам залишитися, якщо буде виявлено, що вони тікають від тортур або переслідувань у своїх країнах.

Крім того, якщо кількість перетинів перевищить 8500 за один день, кордон буде закритий для мігрантів, які незаконно перетинають його. Згідно з пропозицією, будь-якому мігранту, який спробує двічі перетнути кордон, коли він закритий, буде заборонено в’їзд до США протягом одного року.

Як повідомляв OBOZ.UA, комітет з міжнародних відносин Сенату США підтримав законопроєкт щодо конфіскації російських активів на користь України. Безпрецедентний “Закон про відновлення економічного процвітання та можливостей для українців” у Сенаті назвали “великим молотом” для країни-агресора РФ.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

10

10

1

1

1

0

1

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *