У НАТО схвалили першу в історії квантову стратегію: що це означає

Міністри закордонних справ країн-членів НАТО 28 листопада схвалили першу в історії Альянсу квантову стратегію. Вона дасть змогу скористатися можливостями, які надають квантові технології, для посилення кібернетичної безпеки та спроможності блоку.

Відео дня

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на пресконференції у Брюсселі. У столиці Бельгії сьогодні проходить засідання міністрів закордонних справ країн Альянсу.

“Міністри також обговорили важливість технологічних інновацій. Сьогодні члени Альянсу ухвалили першу в історії НАТО квантову стратегію. Квантові технології можуть посилити нашу кібербезпеку і спроможність”, – сказав Столтенберг.

За словами очільника Альянсу, нова стратегія дасть змогу скористатися можливостями, які надають квантові технології, задля більшої кібербезпеки НАТО, водночас запобігти використанню цих технологій супротивниками проти блоку.

Столтенберг зазначив, що на зустрічі міністри закордонних справ також обговорили “питання стримування та оборони НАТО, підтримку України і наше партнерство в очікуванні саміту у Вашингтоні наступного літа”.

Крім того, йшлося про Китай та про виклики євроатлантичній безпеці з боку Піднебесної.

“Китай не є нашим супротивником. І я вітаю те, що члени Альянсу ведуть діалог із Пекіном з питань, що становлять взаємний інтерес. Водночас ми повинні чітко усвідомлювати вплив політики примусу Китаю на нашу безпеку”, – заявив Столтенберг.

Він додав, що НАТО залишиться регіональним альянсом Європи та Північної Америки, але блоку “потрібно тісніше співпрацювати з партнерами, в тому числі в Індо-Тихоокеанському регіоні”.

Як повідомляв OBOZ.UA, у командуванні НАТО запропонували державам-членам блоку створити так званий військовий Шенген. Це допоможе військам Альянсу більш вільно пересуватися Європою, уникаючи багатьох бюрократичних процедур.

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram каналі OBOZ.UA та Viber . Чи не ведіться на фейки!

3

3

0

0

1

0

0

4Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *