У Німеччині будуть вивчати українську мову як другу іноземну: яких шкіл це стосується

У землях Гессену, Німеччина, федеральна влада вирішила запровадити в школах українську мову у якості другої іноземної мови вивчення. Це поки що проєкт, який стартує у наступному навчальному році, проте за його підсумками вивчення української мови можуть й залишити на значно більший термін.

У міністерстві освіти Гессена заявили, це робиться “з огляду на близько 20 тисяч школярів з України”, а також “через 300 українських вчителів, які зараз викладають” у місцевих школах. Вивчення української пропонується не лише українцям, а всім учням Гессена.

“Ми не повинні втомлюватися підтримувати Україну. Ми хочемо запропонувати молоді і вчителям з України більш привабливі освітні та кар’єрні перспективи на основі їх індивідуальних талантів, у тому числі для відбудови власної країни, а також надіслати чіткий сигнал солідарності у важкі часи”, – заявив місцевий міністр культури Армін Шварц.

Міністр з дебюрократизації Гессена Манфред Пенц додав, що це “не лише знак солідарності з Україною, а також внесок у збереження ідентичності та культури України”.

“Ми з самого початку знали, що боротьба за свободу в Україні буде довгою. Та ми не хочемо відрізати українських біженців від батьківщини. Навпаки, ми хочемо побудувати міст, щоб вони могли повернутися в Україну”, – зазначив він.

У свою чергу посол України в Німеччині Олексій Макеєв додав, що рішення влади Гессена повинно стати хорошим прикладом як для інших земель у Німеччині, так і для всіх інших країн.

За даними влади ФРН, наразі в Німеччині перебуває понад мільйон громадян України, які в’їхали в країну з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляв OBOZ.UA, Німеччина може зупинити державну допомогу для українських чоловіків, що військовозобов’язані на батьківщині. З таким закликом виступив урядовець німецького регіону Баварія.

Також ми писалив, що українських біженців, які не виявляють зацікавленості у працевлаштуванні у Німеччині, можуть позбавити фінансової підтримки від держави. Таким чином влада країни хоче не лише знизити бюджетні витрати, а й сприяти якнайшвидшій інтеграції біженців у суспільство.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

12

12

0

5

5

0

00Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *