Після ракетної атаки Росії по Україні 14 січня на території Молдови знову виявлено уламки ракет. Їх виявили молдовські прикордонники біля КПП Ларга на кордоні з Україною.
Відео дня
Зону падіння уламків ракети оточили правоохоронці, у прикордонному районі збільшили кількість патрулів. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ Молдови.
Згідно з повідомленням, співробітники прикордонної поліції Молдови виявили уламки ракети біля КПП Ларга на кордоні з Україною після російської ракетної атаки на Україну.
“Після масованих бомбардувань України Росією патруль прикордонної поліції виявив уламки ракети сьогодні вдень у районі прикордонного сектору Ларга (Бричанський район)”, – зазначено у повідомленні відомства.
За даними МВС Молдови, зону виявлення уламків ракети оточили. На прикордонній з Україною території збільшили кількість патрулів.
Там також нагадали, що це вже третя ракета, уламки якої падають у Молдові після масованих ударів РФ по Україні.
Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що 5 грудня у Молдові поблизу міста Бричани виявили ракету. Того дня РФ також атакувала Україну.
Незабаром після “знахідки” секретар РНБО України Олексій Данилов заявив, що ракета, що впала в Молдові, точно має відношення до РФ.
Проте Росія загрожує Молдові не лише падіннями своїх ракет. У грудні президент країни Мая Санду заявила, що Росія намагається дестабілізувати ситуацію в Молдові. За її словами, корумповані групи всередині країни разом із проросійськими політсилами, що підтримуються Кремлем, організували протести з метою дестабілізації ситуації.
А у молдовській Службі розвідки та безпеки заявили, що Росія готує вторгнення до Молдови у 2023 році.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
8
8
3
2
0
2
0
51Підписатися
Теги
Источник: obozrevatel.com