Вірменія вимагає вивести прикордонників РФ з аеропорту в Єревані: що відбувається

Вірменія вимагає, щоб Росія вивела своїх прикордонників з аеропорту Єревана. Позицію країни пояснюють тим, що прикордонні війська Вірменії повинні повністю здійснювати службу в міжнародному аеропорту “Звартноц” у Єревані, і про це було повідомлено російську сторону.

У середу про це заявив секретар Ради безпеки Вірменії Армен Григорян, повідомляє News.am. На цей момент в аеропорту здійснює службу російська прикордонна служба.

“У Вірменії є чітка позиція з цього питання, і вона поінформувала про це Росію офіційним листом”, – сказав Григорян журналістам у Національних зборах.

На запитання, чому ця проблема виникла саме зараз, секретар Ради безпеки відповів, що Вірменія має всі необхідні засоби для того, щоб забезпечувати повний контроль в аеропорту.

“У період незалежності Вірменія набуває потенціалу в різних напрямках. На цей час Вірменія має всі можливості для того, щоб здійснювати повний контроль в аеропорту”, – відповів Григорян.

Раніше повідомлялося, що після того, як Вірменія “заморозила” свою участь у Договорі про колективну безпеку (ОДКБ), в якому домінує Росія, в Єревані заговорили про можливий курс до Євросоюзу. Країна має рухатися в тому напрямку, який забезпечить їй найбільшу безпеку.

Нагадаємо, нещодавно прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що участь його країни в Договорі про колективну безпеку (ОДКБ) “заморожено”. Він також різко розкритикував дії російської влади на території Вірменії.

Як повідомляв OBOZ.UA, останнім часом раніше дружні до Росії країни “тікають” від імперії, що вмирає. Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан і Узбекистан дедалі активніше шукають можливості співробітництва у сфері торгівлі та безпеки з Європою, Китаєм та США.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

47

47

2

15

4

1

20Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *