”Триває фрагментована світова війна”: президент Італії закликав до відновлення справедливого миру в Україні

Президент Італії Серджіо Матарелла заявив, що у світі відбувається ніщо інше, як “фрагментована світова війна”. Низка збройних конфліктів у кількох регіонах планети стала можлива, бо не вдалося відновити справедливий мир в Україні після того, як на її території вторглася Росія.

Відео дня

Навпаки, за його словами, зараз ще більше країн залучено до збройних протистоянь та нестабільності, ніж у минулому. Заяву італійського лідера передає Укрінформ.

“Очевидно, що оновлення та зміцнення потребують усі міжнародні організації – від Організації Об’єднаних Націй до Світової організації торгівлі, від Всесвітньої організації охорони здоров’я до режиму контролю над ядерною зброєю. Ми всі розплачуємося за їхні недоліки”, – пояснив Матарелла.

Нагадаємо, ще минулого року президент Італії заявив, що Україні не варто піддаватися російському шантажу, продовжувати боротися з повномасштабним вторгненням ворожої армії. Політик запевнив, що Київ може розраховувати на підтримку Риму.

“Війна, розв’язана Російською Федерацією проти України, переводить годинник історії на сторіччя тому”, – оцінив Матарелла криваві події рік тому.

Як повідомляв OBOZ.UA, колишній посол України у Великій Британії Вадим Пристайко пояснив значення фрази “про входження України до НАТО частинами”, що стала скандальною. Він зауважив, що йдеться не про здачу державних інтересів, а про можливість інтеграції за прикладом Німеччини, коли вона була поділена на НДР та ФРН.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

2

2

0

0

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *