Три чверті американців переконані, що для США важливо, аби Україна виграла війну проти Росії. Опитування

Для Сполучених Штатів Америки важливо, аби Україна вийшла переможницею з війни, розвʼязаної Росією. Таку думку висловили три чверті опитаних американців, її розділяють як демократи (86%), так і республіканці (71%).

Відео дня

Про це свідчать результати опитування, проведеного інститутом Рональда Рейгана. Зважаючи на це, переважна більшість громадян США (59%) виступає за продовження надання Україні військової допомоги. Серед них за таку підтримку висловилися 75% демократів і 50% республіканців. 

Ця цифра майже не змінилася з минулого року: в листопаді 2022-го 57% американців підтримували військову допомогу Україні. 

“Серед прихильників допомоги Україні найбільш вагомою причиною є те, що протистояння російській агресії в Україні не даватиме Росії вторгатися в інші сусідні країни (37%). Майже стільки ж (30%) сказали, що найкращою причиною для продовження допомоги було те, що важливо допомагати захищати свободу людей і суверенітет країн, де тільки можливо”, – сказано в повідомленні. 

При цьому менше третини (30%) американців виступають проти надсилання Штатами військової допомоги Україні. Найбільше серед них тих (57%), хто вважає, що США мають занадто багато незадоволених потреб у себе в країні, щоб надсилати мільярди доларів в Україну.

“Перспектива комплексних заходів аудиту та бухгалтерського обліку, щоб переконатися, що українці належним чином використовують допомогу США, не викликала великої підтримки серед тих, хто виступає проти допомоги. Більше половини (56%) сказали, що це не матиме значення, тоді як лише близько чверті (27%) сказали, що це змусить їх більше підтримувати надсилання допомоги”, – свідчить дослідження. 

Опитування також показало, що серед американців зараз немає єдиної думки про те, хто перемагає у війні: 31% кажуть, що Україна, 27% – що Росія, 25% – ні одна, ні друга сторона, а 17% – що не знають відповіді на це питання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, інше опитування показало, що більшість громадян США підтримують надання зброї Україні для боротьби з російською окупаційною армією. Більше того, американці впевнені, що така допомога демонструє Китаю та іншим суперникам США бажання захищати свої інтереси та союзників

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads і Viber. Не ведіться на фейки!

27

16

1

27

3

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *