Спроба Росії створити міграційну кризу на кордоні Фінляндії зазнала провалу – ISW

Спроба Москви штучно створити міграційну кризу на кордоні з Фінляндією, схоже, зазнає невдачі через швидку реакцію фінської влади. У РФ скаржаться, що тепер російська влада змушена розселити мігрантів у Росії.

Відео дня

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW) за 27 листопада. Як зазначили аналітики, напередодні прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо заявив, що фінський уряд закриє останній прикордонний перехід з РФ “у разі потреби” та готовий вжити “додаткових заходів” у відповідь на штучно створену Росією міграційну кризу.

23 листопада Фінляндія закрила три контрольно-пропускні пункти на кордоні з РФ, залишивши відкритим лише північний прикордонний перехід.

Декілька інших представників уряду Фінляндії також заявили про свою підтримку щодо закриття всього кордону з Росією, йдеться у звіті.

При цьому російський Telegram-канал “ВЧК-ОГПУ”, посилаючись на інсайдерське джерело, повідомив, що перший заступник глави адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко доручив голові МВС Росії Володимиру Колокольцеву зібрати мігрантів із Близького Сходу, Африки та інших регіонів та відправити їх до фінського кордону.

Джерело поскаржилося, що фінські прикордонники не дозволили більшості мігрантів в’їхати до Фінляндії і тепер російська влада змушена розселити мігрантів у Росії, “а на вулицях Москви можна зустріти незвичних двірників”.

Як повідомляв OBOZ.UA:

– 17 листопада у Фінляндії заявили, що можуть перекрити весь кордон із РФ, якщо закриття чотирьох КПП не допоможе заспокоїти ситуацію.

– На КПП “Вартіус” 19 листопада були направлені військові Фінляндії, щоб допомогти прикордонникам зупинити потік мігрантів.

– В ISW зазначили, що РФ використовує тактику гібридної війни для створення міграційної кризи на фінському кордоні, хоча Москва відкидає звинувачення в своїй причетності до неї.

– Уряд Фінляндії 23 листопада вирішив закрити всі КПП на кордоні з РФ Росією, окрім північного “Райю – Йосепі”. Він відкритий щодня протягом чотирьох годин.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

0

0

0

0

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *