Росія вербувала громадян Куби для участі в війні проти України: спливли подробиці

У Міністерстві закордонних справ Куби 4 вересня заявили про виявлення створеної Росією мережі вербування кубинців у РФ, а також громадян Куби на війну проти України. Проти причетних до цієї діяльності порушено кримінальні справи, саму схему, як запевняють у зовнішньополітичному відомстві, було нейтралізовано.

Відео дня

У МЗС Куби наголосили, що виступають проти найманства на рівні ООН, і звинуватили “ворогів” держави у спробах видати її за співучасника російської агресії проти України. Відповідна заява з’явилась на сайті зовнішньополітичного відомства.

У МЗС Куби заявили про те, що держава “протидіє операціям з торгівлі людьми, спрямованим на вербування військових”.

“Міністерство внутрішніх справ виявило і працює над нейтралізацією і ліквідацією мережі торгівлі людьми, що діє з Росії, з метою включення кубинських громадян, які там проживають, і навіть деяких, що проживають на Кубі, до складу збройних сил, що беруть участь у військових операціях в Україні. Спроби такого роду були нейтралізовані, а проти причетних до цієї діяльності порушено кримінальні справи”, – зазначено у заяві.

МЗС Куби також звинуватило “ворогів” у спробах виставити Кубу співучасником російської агресії проти України.

“Вороги Куби поширюють спотворену інформацію, спрямовану на те, щоб заплямувати імідж країни і представити її співучасником цих дій, які ми рішуче відкидаємо. Куба займає тверду і чітку історичну позицію проти найманства і відіграє активну роль в Організації Об’єднаних Націй у відмові від вищезгаданої практики, ставши автором кількох ініціатив, схвалених на цьому майданчику”, – заявило МЗС Куби.

Там відкинули звинувачення щодо участі у війні Росії проти України.

“Куба не бере участі у війні в Україні. Вона діє і рішуче діятиме проти тих, хто на території країни бере участь у будь-якій формі торгівлі людьми з метою наймання чи вербування, щоб кубинські громадяни могли підняти зброю проти будь-якої країни”, – зазначено в офіційній заяві.

Нагадаємо, раніше про те, що Росія активно вербує на війну проти України громадян інших держав, заявили у британській розвідці. Людей заманюють обіцянками високих виплат.

У Міноборони Британії припускають, що таким чином Москва намагається уникнути внутрішньої мобілізації напередодні президентських виборів 2024 року та отримати додаткову живу силу в умовах своїх зростаючих втрат.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!

9

0

1

9

2

0

3

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *