Прем’єр німецької Саксонії зробив скандальну заяву щодо війни в Україні і виступив за “розворот” у політиці щодо Росії

Прем’єр-міністр землі Саксонія в східній частині Німеччини Міхаель Кречмер різко розкритикував курс федерального уряду щодо підтримки України. Він виступив за припинення війни шляхом територіальних поступок Росії.

Відео дня

Зокрема, політик від консервативної партії ХДС (Християнсько-демократичний союз) закликає до дипломатичних ініціатив вплинути на російського диктатора Володимира Путіна. Про це повідомляє Welt із посиланням на медіагрупу Funke.

Наголошується, що Кречмер запропонував українському уряду тимчасово відмовитися від своїх територій, щоб припинити вогонь.

“Можливо, в такому разі спочатку доведеться змиритися з тим, що певні території є тимчасово недоступними для України”, – сказав німецький політик.

На запитання, чи має Київ поступитися територією, щоб закінчити війну, він водночас підкреслив, що принцип має бути таким: “Жоден квадратний метр української території – навіть Крим – не став російським. Для остаточного вирішення конфліктів потрібен час”.

І хоча Кречмер виступає за продовження постачання зброї Україні, поряд із цим він закликає федеральний уряд Німеччини “проявляти дипломатичні ініціативи”. На його переконання, союзники й потрібні для того, щоб “вплинути на Путіна і зробити можливим припинення вогню”.

“На жаль, федеральний уряд займає основну позицію: ми не хочемо переговорів, ми хочемо постачання зброї. Американці ж просунулися далі: вони зрозуміли, що так війну не виграти”, – переконаний прем’єр Саксонії.

Він вважає за необхідне “поворот у політиці щодо Росії”, яка все ще залишається “нашим сусідом”, хоч і “небезпечним, непередбачуваним”.

“Ідея послабити Росію у військовому, політичному та економічному плані, щоб вона більше не могла становити для нас загрози, – це позиція, яка зародилася у ХІХ столітті. Це закладає основу подальших конфліктів”, – висловив переконання політик.

Зауважимо, що Міхаель Кречмер неодноразово зазнавав критики за свої заяви про війну в Україні. Зокрема, не так давно політик ХДС закликав “заморозити” війну.

Як повідомляв OBOZ.UA, водночас 70 видатних діячів науки та політики Німеччини публічно розкритикували політику уряду ФРН щодо України. Вони заявили, що західні партнери мають надати Києву всю необхідну зброю для перемоги над РФ.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

19

0

19

5

2

2

4

3Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *