Повторив риторику Путіна: Орбан назвав вторгнення Росії в Україну ”військовою операцією”

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан поставив під сумнів, наскільки доцільно називати повномасштабне вторгнення Росії в Україну “війною”. Він заявив, що це скоріше “військова операція”, у такий спосіб повторивши риторику російського диктатора Володимира Путіна, який називає розв’язану ним війну в Україні, “СВО”.

Відео дня

Про це повідомило видання Bloomberg. Російськими наративами Орбан “поділився” з журналістами на щорічній пресконференції в Будапешті.

“Між двома країнами не було оголошення війни. Коли Росія оголосить війну, тоді буде війна”, – сказав прем’єр.

“Ми повинні бути щасливі, що немає оголошення війни, тому що тоді в Росії буде загальна мобілізація. Я нікому цього не бажаю”, – додав він.

Нагадаємо, раніше Орбан назвав ще одну причину, чому він проти вступу України до Європейського Союзу. Він поскаржився, що з приєднанням нашої держави до блоку вся центральноєвропейська підтримка – зокрема й адресована Угорщині – дістанеться Києву.

Одіозний політик також додав, що ніколи раніше не було такого, щоб країна, яка перебуває у стані війни, хотіла бути включеною до складу Євросоюзу. 

Як повідомляв OBOZ.UA:

– Президент України Володимир Зеленський заявив, що попри те, що політика Орбана не є надто дружньою до України, ми – сусідні країни, тому потрібно намагатися знайти розв’язання проблем та відповіді на запитання.

– ЄС може позбавити Угорщину права голосу, щоб укласти угоду про виділення €50 млрд для України. Саме одіозний угорський прем’єр Віктор Орбан днями ветував цей пакет, хоча в нього також входили видатки на інші програми.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

5

0

4

5

3

1

1

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *