Ꙭ Читать Петр Билян: Польські і українські олігархи: в чому різниця | ✰ Новости Украины
Главная » Петр Билян: Польські і українські олігархи: в чому різниця

Петр Билян: Польські і українські олігархи: в чому різниця

Ян Кульчик – найбагатший поляк. Ікона польської економіки. Людина, яка не боялася говорити: Польща – це я! Він мав смак до мистецтва, а також вмів знайомитися і знаходити спільну мову з політиками, причому як у Польщі, так і за її кордонами. Польські журналісти Пйорт Ніштор і Цезарій Бєляковскій присвятили біографії польського магната цікаву книжку "Незвичайна біографія" (Jan Kulczyk. Biografia niezwykła. Piotr Nisztor, Cezary Bielakowski).

Історія знаменитого польського олігарха цікава і сама по собі, але українцям цікаво звернути увагу на те, чим же все-таки, відрізняється польський магнат від своїх українських колег. Окремо варто зауважити, що до самої своєї несподіваної смерті у Відні в 2015 році Ян Кульчик мріяв про розвиток економічної співпраці з Україною, його компанія вкладала значні кошти в видобуток газу, а також намагалася посприяти інтеграції українських електричних мереж з польськими, щоб нарешті зробити можливим експорт української електроенергії в Польщу і далі в Європу.

Після його смерті газовидобувну компанію Куб-газ продали, а проектами створення енергомосту Україна-ЄС займається тепер його дочка Домініка.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Источник: obozrevatel.com

Читайте также: Сводки событий от ополчения.
Новости Украины.

No votes yet.
Please wait...

О INFBusiness

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*