Папа Римський зробив нову заяву про війну: закликав до переговорів, проте “білий прапор” не згадав

Папа Римський Франциск зробив чергову заяву щодо війни РФ проти України – він закликав до початку мирних переговорів. Проте цього разу понтифік не згадував про “білий прапор”.  

Слова Папи 20 березня процитував офіційний новинний портал Святого Престолу Ватикану Vatican News. “Це був останній заклик Папи Франциска покласти край війнам, що охопили світ”, – зазначили там. 

Франциск наголосив, що треба докласти всіх зусиль для початку переговорів про припинення війни. 

“Давайте ніколи не будемо забувати, що війна – це завжди поразка. Не можна продовжувати війну”, – сказав він у своїй промові на наступний день після свята святого Йосипа і запросив усіх помолитися про цей намір. 

Варто зазначити, що в заяві Папи Римського йшлося не лише про війну в Україні, а й про конфлікт Палестини та Ізраїлю. Він згадав про народи, які “так сильно страждають від жаху війни”. 

Нагадаємо, що раніше Папа Франциск закликав до переговорів у війні Росії в Україні. Він не сказав, яка саме, але зазначив, що одна зі сторін повинна виявити “мужність підняти білий прапор”. Після скандалу у Ватикані пояснили, що понтифік мав на увазі не капітуляцію України, а необхідність розпочати переговори.

На слова понтифіка відреагували багато лідерів світу. Президент Володимир Зеленський порадив Папі не займатись віртуальним посередництвом між жертвою і вбивцею. У Росії тим часом видали, що Володимир Путін також неодноразово висловлювався за переговори, і спробували звинуватити у відмові від них Україну. 

МЗС України викликало представника Ватикану через заяву Папи Римського про “білий прапор”. 

Як повідомляв OBOZ.UA, після цього скандалу Папа Римський сказав, що для того, аби перемогти безумство війни, що завжди призводить до поразки, гине надто багато молодих людей. Він закликав молитися за населення, яке постраждало від конфліктів.

Лише перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

53

1

53

18

5

6

2514Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *