Наркотики ”Франкенштейна” викликали аномальну хвилю смертей у Британії: що це і чому під загрозою весь світ

Вживання наркотиків – це поширена проблема, яка зруйнувала долі багатьох людей та призвела до смерті. Незважаючи на страшні наслідки у Великій Британії стрімко поширюються нітазени, які називають наркотиками “Франкенштейна” через їх сильну дію.

Відео дня

Нітазени – це штучний наркотик, який імітує дію опіоїдів, таких як героїн. Згідно з даними Національного агентства боротьби зі злочинністю (NCA), небезпечні речовини, ймовірно, незаконно доставляють у країну з Китаю.

Новий вид наркотиків пов’язують з принаймні 54 смертями у Британії та 9 у Шотландії за останні шість місяців. Але справжня кількість летальних випадків може бути вищою, тому що 40 смертей ще розслідують.

Про нітазени у країні дізналися ще у 2021 році, коли 18-річний юнак прийняв смертельну дозу і після цього наркотик набув широкої популярності.

Речовину змішують з кокаїном, героїном і ліками від депресії, щоб отримати сильніший ефект.

Нітазени вперше були розроблені в 1950-х роках як альтернативний знеболювальний засіб. Але препарат був заборонений у медицині через сильний вплив на організм людини та швидке звикання.

Вони доступні у вигляді порошку, таблеток та рідини і викликають відчуття полегшення болю, ейфорії, розслабленості та сонливості. Але також люди можуть відчувати нудоту, свербіж та підвищене потовиділення.

NCA вважає, що наркотики “Франкенштейна” виробляються в лабораторіях Китаю і потрапляють до Великобританії незаконним шляхом.

Раніше OBOZ.UA розповідав, що в одному з парків у Києві затримали чоловіка з великою партією наркотиків.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

0

0

0

0

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *