Ꙭ Читать Ирина Геращенко: Порошенко п’ять років працював без вихідних! | ✰ Новости Украины
Главная » Ирина Геращенко: Порошенко п’ять років працював без вихідних!

Ирина Геращенко: Порошенко п’ять років працював без вихідних!

Протягом цих п’яти років президент Порошенко мав лише кілька днів відпустки… Більше того, він не мав вихідних. Всі суботи – неділі були робочими, графік тривав до 1-2 ночі. Щотижневі відрядження, іноді кілька країн і регіонів за 7 днів.

Тепер вже можна зізнатися, що найбільше я "раділа" дзвінкам з першої приймальні десь так о 23 ночі в п’ятницю, з повідомленням, що в суботу – неділю наради чи відрядження, й ви запрошені)

Сподіваюся, сьогодні всі пам’ятають, що влаштували Порошенку і його родині опоненти і ЗМІ, коли він "посмів" після років! без вихідних на кілька днів за власні кошти поїхати на відпочинок.

І, на жаль, всі забули, чим займався Порошенко в перехідний період між перемогою на виборах і інавгурацією. Нагадаю – він, ще ДО інавгурації поїхав на міжнародну зустріч в Нормандію, де мав перемовини з Олландом, Меркель, Путіним й було засновано нормандський формат. Щодня тоді разом з радниками він працював над мирним планом, який ліг в основу мінських угод.

Всі ці роки приблизно в такому ж темпі працювала і його команда.

Р.S. Сьогодні мені соромно перед моїми маленькими дітьми – скільки раз я кидала їх на бабусю, чоловіка (навіть в лікарні якось мала залишити півторарічного малюка з татом), няню, бо не могла відвезти, забрати, побути з ними, бо чекали родини заручників, зустрічі, відрядження. Виявляється, можна було втомитися, записати який веселий влог про яжемать і бути з дітьми.

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

О INFBusiness

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*