Головного міністра столиці Індії заарештовано: що відбувається

Відомий індійський політик і головний міністр агломерації Делі Арвінд Кейрівал був заарештований Агентством з фінансових злочинів. Арешт відбувся за кілька тижнів до початку голосування на загальних виборах в Індії.

Про арешт Кейрівала повідомила його партія, де вважають, що це політична розправа з опозицією. Водночас в Агентстві запевнили, що політика звинувачують у корупції – міністр є фігурантом справи щодо продажу алкоголю в Делі.

Пана Кейрівала було заарештовано після обшуку в його будинку співробітниками Управління примусового виконання. Повідомлчяється, що міністр раніше “ігнорував численні виклики” у справі.

Справа стосується рішення місцевої влади від 2022 року щодо дозволу на продаж алкоголю приватним продавцям. Вважається, що уряд Делі надавав неправомірні переваги частині реалізаторів.

В партії “Сівані Аам Аадмі”, лідером якої є Арвінд Кейрівал звинуватили уряд країни та особисто прем’єр-а Нарендри Моді у зловживанні урядовими установами в політичних цілях. Опозіционери заявили, що “пан Моді боїться Кейрівала” і нагадали, що двоє інших лідерів цієї партії, Санджай Сінгх і Маніш Сісодія, були заарештовані минулого року у цій же справі.

Делі є центром другої за населенням міської агломерації країни. Формально місто складає одну з союзних територій країни. Міський район Нью-Делі в межах Делі є офіційною столицею Індії.

Як повідомляв OBOZ.UA, український президент Володимир Зеленський нещодавно розмовляв з прем’єром Індії Моді. Вони обговорили двосторонні відносини, у тому числі зустріч команд і засідання Міжурядової українсько-індійської комісії зі співробітництва найближчим часом у Делі.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

1

1

0

1

0

0

00Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *