Гібридна операція: Білорусь допомагає нелегалам перетнути кордон з Польщею

Білоруські правоохоронні органи перевозять до прикордонних територій із Польщею не лише нелегальних мігрантів із третіх країн, а й обладнання, яке може бути використане для подолання кордону. Вони можуть розглядати варіант нападу на поляків.

Відео дня

Про це повідомив урядовий уповноважений з питань безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарін. За його словами, ці дії можуть бути пов’язані із можливим російським планом дестабілізації Європи, включаючи східний фланг НАТО.

“На кордоні з Білоруссю все ще небезпечно. На польські патрулі нападають агресивно налаштовані іноземці. Щодня офіцери та солдати зазнають агресії”, – заявив Жарін.

Він стверджує, що білоруська влада перевозить не тільки мігрантів через кордон з Польщею, але також надає “обладнання для подолання кордону” (таке як сходи та різальні інструменти) та предмети, які можуть бути використані для нападу на поляків (наприклад, каміння, цегла та бруківка).

“Гібридна операція з використанням мігрантів продовжується. На Польщу йде атака, ці дії є частиною російського плану дестабілізації Європи, зокрема східного флангу НАТО”, – зазначив урядовець.

Крім того, він повідомив про дані прикордонної служби, згідно з якими у суботу з Білорусії до Польщі намагалися нелегально потрапити 91 іноземний громадянин. У групі мігрантів перебували громадяни Індії, Непалу, Ірану, Ліберії та Сомалі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, після невдалого держперевороту в Росії, група “Вагнер” вирушила до Білорусі. Готувати їм там притулок особисто їздив ватажок Пригожин.

Моніторингові групи повідомляють, що станом на 24 липня на територію Білорусі прибуло вже щонайменше 3500 найманців.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!

2

0

2

0

0

0

1

1Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *