Борис Джонсон про інтерв’ю Путіна Карлсону: це було просто за сценарієм Гітлера

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон розкритикував Такера Карлсона за його “сміхотворне інтерв’ю” з кремлівським диктатором Володимиром Путіним. Він заявив, що Карлсон “зрадив своїх глядачів” у всьому світі.

Про це Джонсон написав у своїй колонці для Daily Mail. “Коли Такер Карлсон прийшов у Кремль, він мав функцію, добре відому історію. Він мав стати маріонеткою тирана, диктофоном диктатора та зрадником журналістики […] Він зрадив своїх глядачів та слухачів у всьому світі”, – зазначив він.

За словами Джонсона, під час двогодинного інтерв’ю Путін домінував у розмові, ледве дозволяючи Карлсону говорити та закидаючи його сумнівними історичними твердженнями, щоб виправдати війну в Україні.

Карлсон не кидав виклик Путіну з приводу вторгнення до сусідньої держави і не порушував питань про звинувачення у військових злочинах і нападах на мирне населення, зазначив Джонсон у своїй статті.

“Він не ставив жорстких питань. Він не запитав Путіна, чому навіть зараз він використовує найжорстокіші засоби сучасної війни, щоб калічити та вбивати безневинних українських громадян”, – написав екс-прем’єр Британії.

Використовуючи британський сленг, Джонсон назвав інтерв’ю “роботою, що байдикує перед тираном”.

Він також заявив, що Карлсон поводився як прихильник Путіна і “тупоголово” погодився з його “сумішю напіврозжованої Вікіпедії та відвертої брехні”.

Якогось моменту інтерв’ю Путін звинуватив тодішнього прем’єр-міністра Джонсона у зриві мирних переговорів з Україною у 2022 році, заявивши, що він переконав Україну, що “краще воювати з Росією”.

Він описав Джонсона як людину з “чистим серцем”, але “не великим розумом”. У своїй статті Джонсон написав, що інтерв’ю Путіна з Карлсоном було прямо зі сценаріїв Гітлера.

Він провів порівняння з інтерв’ю, яке Адольф Гітлер дав симпатичному німецько-американському журналісту невдовзі після вторгнення до Франції у 1940 році.

Джонсон додав, що висловлювання Путіна про історію та передбачувану несправедливість стосовно російськомовних людей перегукуються з розповідями Гітлера про німецькомовних людей.

Крім того, він порівняв стратегію Карлсона зі стратегією Джорджа Галлоуея, який у Багдаді вихваляв Саддама Хусейна. Він закликав американців не звертати уваги на це інтерв’ю та нагадав Конгресу про необхідність підтримати Україну.

“Заради бога, пам’ятайте, хто ви”, – закликав він конгресменів, які перешкоджають голосуванню за допомогу Україні.

Нагадаємо, диктатор Володимир Путін звинуватив у нападі нацистської Німеччини на Польщу 1939 року самих поляків. За версією військового злочинця, Польща “змусила” Адольфа Гітлера на себе напасти, оскільки “загралася” і виявилася “надто незговірливою”.

Як повідомляв OBOZ.UA, інтерв’ю було опубліковано 8 лютого. Російський диктатор повторив безліч вже відомих тез пропаганди, наприклад, про те, що “Україна як держава ніколи не існувала”. Цього разу Путін заявив, що Україну нібито вигадали Йосип Джугашвілі (Сталін) та поляки.

У Білому домі закликали не піддаватися на брехню диктатора Володимира Путіна в інтерв’ю скандальному журналісту Такеру Карлсону. Там зазначили, що слова президента РФ не потрібно “вважати за чисту монету”.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що канадці не піддадуться впливу пропаганди, яку російський диктатор Володимир Путін намагався донести до Заходу через своє інтерв’ю.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

33

33

0

13

0

1

3Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *