Безпека у пріоритеті: у Латвії розповіли про терміни будівництва лінії оборони Балтії на кордоні з РФ

Міністр оборони Латвії Андріс Спрудс розповів про терміни будівництва лінії оборони Балтії, яке було анонсовано раніше. На латвійській території цей процес може тривати протягом найближчих 10 років.

Відео дня

Витрати на зміцнення кордону між НАТО та Росією також будуть значними, проте ця інформація не буде публічною. Про це пише Defli.

Глава міноборони Латвії повідомив, що на даний момент вже проведено попередні розрахунки вартості будівництва оборонної лінії, але вони ще уточнюватимуться.

Уряд повинен буде вирішити, як збалансувати ці витрати з іншими цілями та потребами держави, наголосив міністр. При цьому Спрудс нагадав, що безпека є одним із “великих пріоритетів”.

“Звичайно, фінансовий ресурс тут важливий, оскільки є й інші важливі сфери. Ми говоримо про значні суми. План є на кілька років уперед, у якому конкретно визначено заходи, яким чином ми запровадимо цей план. Загалом ми говоримо про найближче десятиліття, у яке відбуватиметься будівництво та зміцнення”, – сказав він.

Нагадаємо, що Естонія, Латвія та Литва створять ешелоновану лінію оборони із 600 бункерів на кордоні з Росією та Білоруссю. Мета зведення цих оборонних об’єктів – запобігти воєнному конфлікту в Балтійському регіоні.

Зазначається, що угода між країнами не означає, щоб усі вони абсолютно синхронно і в один день розпочнуть та закінчать роботи зі зміцнення кордону.

Як повідомляв OBOZ.UA, Литва та Польща запланували провести цього року спільні військові навчання з метою посилення захисту Сувальського коридору. За словами литовського президента Гітанаса Науседи, вони можуть відбутися вже у квітні.

Лише перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

2

2

0

1

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *