Ꙭ Читать Андрей Рева: Затримання голови правління ''Райффайзен Банку'': ''маразм крєпчаєт'' | ✰ Новости Украины
Главная » Андрей Рева: Затримання голови правління ”Райффайзен Банку”: ”маразм крєпчаєт”

Андрей Рева: Затримання голови правління ”Райффайзен Банку”: ”маразм крєпчаєт”

Затримання голови правління "Райффайзен Банку" Олександра Писарука свідчить про те, що "маразм крєпчаєт".

В умовах банкопаду зразка 2014 року НБУ задля порятунку видавав десятки мільярдів гривень рефінансування. Комусь це допомогло, а хтось використав ці кошти не за призначенням. Тепер винним виявляється Писарук, бо "уповноважений НБУ" у банку Бахматюка не проконтролював транзакції з коштами рефінансування і не перевірив чи відповідає оцінка вартості заставного майна реальності.

Олександр Писарук

Економічна правда

Тобто, по суті, Писарука звинувачують в тому, що коли на швидкій до нього привезли пацієнта в стані клінічної смерті, він розпочав процес реанімації, а не поцікавився наявністю страховки у пацієнта.

Наші "хтобільшедасть антикорупціонери" доборються до того, що чиновники в Україні просто боятимуться приймати будь-які управлінські рішення. Чому? Та тому, що після прийнятого рішення до них одразу приходять одноклітинні персонажі із "лівоохоронних" органів з папірцем, в якому таким же співбратом по розуму Милованова написано, що "в ході розслідування кримінальної справи по Роттердам+ не встановлено факту транспортування вугілля із порту Роттердам до України". А потім люди мають витрачати нерви, сили, час, щоб роз’яснювати цим дебілам, що п’ятитижневі регламентні роботи не можна провести за чотири тижні, бо п`ять тижнів – це не термін їх проведення, а періодичність.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

О INFBusiness

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*