Історія з наркотиками і Ілоном Маском отримала продовження: підозра впала на топменеджерів його компаній

Топменеджери Tesla і SpaceX знали про вживання наркотиків мільярдером Ілоном Маском. До того ж вони самі часто вживали заборонені речовини разом із ним, аби залишатися “наближеними” та зберегти свої статус і гроші.

Відео дня

Про це йдеться у новому розслідуванні газети The Wall Street Journal. Зазначається, що декілька теперішніх і колишніх директорів Tesla та SpaceX відвідують вечірки разом з Ілоном Маском, відпочивають з ним на курортах та фестивалях.

Газета зауважує, що в культурі, яку створив навколо себе Маск, його наближені відчувають, що вони зобов’язані наслідувати його поведінку, зокрема щодо вживання наркотиків. Вони вважають, що відмова в цьому може образити мільярдера, з яким співпраця принесла їм значні прибутки й соціальний статус.

Деякі члени управління хоч і хвилюються через негативні наслідки поведінки Маска для його шести компаній і активів інвесторів на суму приблизно 800 мільярдів доларів, проте вони не проводили розслідування щодо фактів вживання наркотиків і не зафіксували свої сумніви в офіційних протоколах ради.

Зазначається, що топменеджери компаній Ілона Маска мають з ним глибокі особисті і фінансові звʼязки. Це викликає серед акціонерів сумніви стосовно незалежності членів ради директорів.Такі конфлікти інтересів можуть суперечити вільним правилам, які визначають незалежність у публічних компаніях.

Крім заробітної плати, деякі директори Tesla та SpaceX володіють десятками мільйонів додаткових інвестицій у компанії Маска, включаючи його стартап з імплантації мозку Neuralink та підприємство з будівництва тунелів The Boring Co. Крім того, Ілон Маск інвестує в компанії своїх директорів, що підсилює зв’язки між ними.

Раніше повідомлялося, що американський мільярдер Ілон Маск нібито вживав заборонені речовини – ЛСД, кокаїн, екстазі й галюциногенні гриби – на вечірках по всьому світу. Також є підозри, що він міг з’являтись у стані наркотичного сп’яніння перед підлеглими.

Нагадаємо, що одразу 25 округів Каліфорнії подали до суду штату позов на заводи Tesla, які належать підприємцю Ілону Маску. Місцева влада стверджує, що виробник електромобілів небезпечно поводиться з отруйними відходами на заводах по всьому штату.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

12

2

9

3

3

3

12

21Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *