Вранці 11 лютого БпЛА уразили Саратовський нафтопереробний завод, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, також повідомляється про пошкодження.
Головні тези:
- Губернатор Саратовської області бреше про знищення всіх дронів, які атакували НПЗ.
- Саратовський нафтопереробний завод є ключовим об’єктом російської паливної інфраструктури з великою потужністю переробки нафти.
- Україна атакує його не вперше.
“Бавовна” у Росії 11 лютого — перші подробиці
Факт атаки офіційно підтвердив губернатор Саратовської області Роман Бусаргін після того, як про це активно почали писати російські Telegram-канали.
Бусаргін традиційно почав запевняти місцеве населення, що усі безпілотники були знищені силами російської ППО, однак уламки спричинили пошкодження на промисловому об’єкті.
Попри це, на опублікованих в соцмережах фото та відео можна побачити сильну пожежу на нафтопереробному заводі.
Очільник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко також підтвердив факт удару по заводу, а також нагадав, що це вже не перша атака на цей об’єкт.
Саратовський нафтопереробний завод — один із ключових об’єктів російської паливної інфраструктури. Його потужність переробки сягає 7 мільйонів тонн нафти на рік, — написав він.
Поширити
Варто зазначити, що в листопаді минулого року Головне управління розвідки України здійснило потужну атаку на нафтопереробний завод "Роснефти "у російському місті Саратов.
Источник: online.ua