Зрада скасовується: ЄС став на бік українських перевізників, а США нададуть допомогу, – Княжицький

Європейський “коридор солідарності” з Україною працюватиме: цього не змінить ані план Росії відкрити “західний фронт” проти України, ані блокування кордону невеликою групкою протестувальників із надуманими вимогами.

Відео дня

Таку думку висловив народний депутат Микола Княжицький у тижневику ‘Княжицький. Політика”.

“Сьогодні “коридор солідарності” або “коридор життя” дорогами через ЄС – це абсолютно політичне рішення для підтримки України. Саме тому Росія ініціює блокування кордону, щоб обмежити нас і відкрити західний фронт”, – зазначив політик.

Микола Княжицький звертає увагу, що Єврокомісія стала на бік України. На засіданні Європейської ради з питань транспорту 4 грудня профільний єврокомісар Адіна Велян заявила про неприйнятність запровадження ліцензії для українських перевізників на території ЄС. 

Проти скасування “коридору солідарності” рішуче виступили представники Литви, Латвії, Німеччини, Нідерландів, Швеції, Данії, Естонії. Тож, на думку депутата, незабаром кордон буде розблокований. 

“Майбутній уряд Польщі, який повинен очолити Дональд Туск, зробить все, щоб “коридор солідарності” з Україною працював і надалі. Я в цьому переконаний. Адже від блокади втрачає і Україна, і Польща, а вигідна вона тільки Росії”, – зазначив політик. 

На його думку, Україна зрештою отримає і фінансову допомогу від США: в цьому зацікавлені як республіканці, так і демократи. 

“Згадаймо слова Байдена про те, що якщо, не дай Бог, Путін би переміг в Україні, то наступною знищена буде Європа. І тому Європа, як і США, зацікавлені в нашій перемозі, і тому вони нададуть нам таку підтримку”, – впевнений Княжицький.

Він також застеріг від розповсюдження “страшилок” та негативних прогнозів у медіа і суспільстві: невпевненість та страх негативно впливають і на настрій бійців. “Насправді, колапсу не буде. Західні країни будуть нас підтримувати”, – резюмував політик.

24

24

3

5

2

0

1

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *