Зеленський про зиму: російське зло готується до ударів

Президент зобов’язав місцеву владу і держсектор щодня звітувати про підготовку до ударів РФ взимку

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Російські окупанти готуються знову завдавати ударів протягом зими. Щоб звести до мінімуму збитки від дій агресора, всім профільним службам, правоохоронцям, міністерствам та місцевій владі доручено посилено готуватися до цього періоду та щодня доповідати про хід підготовки. Про це заявив український президент Володимир Зеленський.

– Чітко усвідомлюємо, що російське зло теж готується до зими – готується нести страждання. І кожен зараз у державному секторі та у місцевій владі має зробити все можливе, а коли потрібно – то й неможливе, щоб Україні вдалося вистояти взимку та зберегти повну функціональність, – сказав президент.

Він наголосив, що всі посадові особи та командувачі мають чіткі завдання. Вони стосуються всіх спектрів захисту України, зокрема питань: ППО, підготовки енергетики,
соціальної системи відповідних пакетів підтримки від партнерів.

– Керівники обласних адміністрацій звітуватимуть щодня про підготовку, щодня ввечері – звіт для уряду, офісу. Міністру внутрішніх справ доручено максимально підготувати сектор ДСНС – те, що стосується не лише безпосередньої роботи Служби з надзвичайних ситуацій, а й чіткого інформування людей про те, як буде забезпечено захист, – розповів Зеленський.

Також, за словами президента, партнери пообіцяли, що Україна отримає більше гепардів для захисту енергетичної мережі. Він також додав, що Україна мобілізує всі сили, щоб збільшити ще й постачання різних систем ППО та самий фізичний захист об’єктів.

Усю минулу осінь та зиму російські загарбники активно обстрілювали українські міста, використовуючи ракети різних типів та дрони-камікадзе іранської розробки. Головною метою загарбників було знеструмити Україну. Через масові пошкодження по всій Україні діяли відключення світла.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *