Зеленський пообіцяв знайти вбивць військового, якого розстріляли після слів “Слава Україні”

У вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський прокоментував відео із розстрілом росіянами українського військовополоненого після слів “Слава Україні”.

– Окупант убиває за сам факт, що ми українці. За одне тільки слово про Україну. За нашу мрію про Україну. За наше життя – життя українців…В Україні завжди звучатиме: «Слава Україні!». І мільйони завжди відповідатимуть: «Героям слава!». Завжди саме так буде…Сьогодні зʼявилося відео, як окупанти по-звірячому вбили воїна, який хоробро сказав їм у вічі: «Слава Україні!». Хочу, щоб ми всі разом, у єдності відповіли на його слова: «Герою слава! Героям слава! Україні слава!». І ми знайдемо вбивць. Я дякую всім, хто зараз у бою за Україну! Дякую кожному й кожній, хто допомагає Україні!, – заявив Зеленський. 

Гепрокуратура розпочала розслідування розстрілу українського військовополоненого, ім’я якого наразі невідомого. Українці запустили флешмоб у соцмережак в знак пам’яті за загиблим військовим, публікуючи гасло “Слава Україні! Героям слава”. 

Відео розструлі російські пабліки опублікували 6 березня. Людина за кадром на початку відео каже «Знімаю» та спрямовує камеру на українського бранця. Той вимовляє «Слава Україні», після чого росіяни одразу ж прицільним вогнем вистрілюють в голову — чоловік падає, і окупанти ще кілька разів цілять по тілу загиблого.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *