Зеленський нагородив військовослужбовців ГУР та подякував за відвагу

Зеленський нагородив військовослужбовців ГУР та подякував за відвагу

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський у День військової розвідки зустрівся з військовослужбовцями Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони. Глава держави вручив бійцям державні нагороди. Про це повідомила пресслужба українського лідера.

– Пишаємося кожною вашою операцією, вашим героїзмом, вашим талантом завдавати ворогові саме таких ударів, які його фактично щодня послаблюють! Завдяки вам знаємо, що планує ворог. Ми знаємо його настрої, його слабкі місця. Завдяки вам і всім нашим силам оборони та безпеки українці відчувають, що ми можемо здолати Росію у війні і що це буде історичним досягненням сучасних поколінь українців, – заявив Зеленський.

Від себе особисто й від усіх українців президент висловив подяку військовим розвідникам за кожен день їхньої складної, небезпечної і такої важливої ​​роботи, хоча про більшість її елементів говорити відкрито не можна. Президент вручив військовослужбовцям ГУР державні нагороди. Зокрема, він передав орден “Золота Зірка” дружині підполковника Олега Бабія, удостоєного звання Героя України посмертно. У серпні поточного року він загинув у бою, під час якого було знищено 15 військових ФСБ РФ та пошкоджено ворожу техніку.

Глава держави також вручив розвідникам відзнаку президента України “Хрест бойових заслуг”, ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, ордени “За мужність” І та ІІІ ступенів, орден княгині Ольги ІІІ ступеня, медаль “За військову службу Україні”, медаль “За врятоване життя” й погони вищих військових звань.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *