Задля спільної перемоги над агресором: Порошенко на зустрічі з радником Макрона закликав прискорити постачання Україні необхідної зброї

Петро Порошенко провів зустріч з радником президента Франції, колишнім міністром оборони та закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріаном. Вони обговорили допомогу Україні у війні з країною-агресором Росією.

Відео дня

Про це п’ятий президент повідомив у соцмережах.

“Ми обговорили ініціативу Президента Еммануеля Макрона щодо союзницьких сил для України. У цьому контексті окрему увагу присвятили ситуації на фронті та потребам українського війська заради перемоги. Зокрема обговорили перспективи співпраці з французькими оборонними підприємствами в галузі спільного виробництва високотехнологічної зброї”, – розповів Порошенко.

Він подякував за важливу допомогу Франції та наголосив на тому, що чим більше і швидше Україна отримує всю необхідну зброю та амуніцію, тим швидшою буде наша спільна перемога.

“Наголосив, що санкції проти росії мають зміцнюватися з тим, щоб позбавити агресора можливості поповнювати свої запаси зброї. У першу чергу, це стосується енергетичного сектора, атомної енергетики та зрідженого газу”, – переконаний пʼятий президент.

Зазначимо, що Петро Порошенко бере участь у престижній міжнародній виставці передових систем наземної та повітряної безпеки Eurosatory 2024 у Франції. Ця виставка відбувається раз на два роки і є однією з найголовніших міжнародних подій у світі озброєнь. 

Петро Порошенко проведе переговори з провідними світовими виробниками високотехнологічної зброї та амуніції, а також обговорить перспективи укладення контрактів, спрямованих на зміцнення військового потенціалу Збройних Сил України.

12

12

1

4

2

0

00Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *