Зі щита Батьківщини-матері демонтували колоски, на серп і молот

Зі щита «Батьківщини-матері» у Києві демонтували колоски, серп та молот

Фото: REUTERS

Зі щита «Батьківщини-матері» у Києві демонтували колоски, серп та молот. Про це 1 серпня повідомили Радіо Свобода, Національний музей історії України у Другій світовій війні, а також Міністерство культури та інформаційної політики.     

Виконуючий обов’язки міністра Ростислав Карандєєв заявив, що демонтаж проходить  відповідно до графіка. Конструкцію Тризуба вже виготовили, а також провели дослідження щодо якості металу. 

– Ми очікуємо, що роботи щодо заміни радянського герба на Тризуб будуть завершені вчасно. До Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України ми зможемо порадувати український народ таким важливим та необхідним елементом нашого протистояння в ідеологічній боротьбі з ворогом, – сказав Карандєєв, який перевірив хід робіт.

Також виконуючий обов’язки міністра розповів, що підтримує пропозицію вченої ради музею перейменувати скульптуру на “Україна-мати”.  

Радянський герб почали демонтувати на «Батьківщині-матері» у Києві 30 липня. Скульптор тризубу Олексій Пергаменщик розповів в інтервʼю Укрінформу, що радянський герб розрізають по швах.

13 липня Міністерство культури та інформаційної політики України заявило, що радянський герб зі щита скульптури «Батьківщина-мати» замінять на тризуб до Дня незалежності України 24 серпня. Вартість проєкту – 22 млн 940 тис. грн, він фінансується коштом бізнесу.

Фото: facebook.com/warmuseum.kyiv.ua

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *