Україна збільшує кількість мобільних груп для боротьби із шахедами

Фото: facebook.com/oleksyikuleba

Україна збільшує кількість мобільних груп для боротьби із “шахедами”, аби захистити енергетичну інфраструктуру та цивільні обʼєкти. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Олексій Кулеба у своєму телеграм-каналі.

– Збільшуємо кількість мобільних груп для боротьби із шахедами по всій Україні. Постійно триває активна робота з розширення мережі мобільних груп для боротьби з ударними безпілотниками… Мобільні групи вже довели свою ефективність, — написав він.

Кулеба додав, що обласні військові адміністрації працюють над комплектуванням підрозділів – не тільки транспортом, а й усіма необхідними приладами. 

Керівник Офісу президента заявив також, що “нас дійсно чекає складна зима”, тому Україна нарощує потужності для більш ефективної протидії атакам РФ на енергетичну інфраструктуру.

У ніч на суботу, 18 листопада, Росія запустила по Україні 38 ударних безпілотників типу Shahed-136/131. Відбулося влучання в нафтобазу та електромережі в Одеському районі. У ніч на неділю, 19 листопада, під час атаки “шахедами” пошкоджено інфраструктурний об’єкт у Київській області.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *