У Карабахського анклаву – новий “президент”, якого повністю контролює попередник

У Карабахського анклаву – новий “президент”, якого повністю контролює попередник

На території Азербайджану, яка знаходиться під окупацією Вірменії, відбулися так звані “вибори” – новим главою самопроголошеного утворення став Самвел Шахраманян. Проте на загальній розстановці сил у регіоні це мало позначиться, адже значний вплив зберіг попередній очільник Араїк Арутюнян, який є відкритим шанувальником політики Путіна та його загарбницьких планів, зокрема і щодо України.

Про це йдеться в матеріалі “Уніан”.

Як зазначають вірменські джерела, новий «президент» сепаратистів Шахраманян є креатурою свого попередника Арутюняна і повністю ним контролюється.

Тож «головою уряду» (держміністром) анклаву в Карабаху за нового «президента» стане наближена до того ж Арутюняна особа. Основне завдання цього «глави уряду» – курування фінансово-економічного блоку. Таким чином, експрезидент залишає за собою контроль за бюджетом сепаратистів. Навіщо? Колишній найближчий соратник Арутюняна поширив листа, в якому зізнається, що саме з цього бюджету, коли був президентом, Арутюнян покривав витрати на елітні апартаменти, закордонні тури і дорогі подарунки для своєї єреванської коханки. Telegram-канал AZfront пояснює, що протягом багатьох років Арутюнян, окрім  офіційної родини, мав ще одну – не афішовану.

«Як випливає з опублікованого листа, перша дружина, Кристине Арутюнян, досі навіть не підозрювала про існування другої «дружини» свого чоловіка. Це Ліана Адамян. Вона відома журналістка та громадська активістка. За свідченням колишнього наближеного «експрезидента», Адамян проживає у шикарних апартаментах елітного житлового комплексу в Єревані ($1100 за кв м), регулярно літає за кордон суто у бізнес-класі і зупиняється виключно у найдорожчих готелях.

Є у біографії Арутюняна й українські сторінки. Він відкрито вітав усі загарбницькі плани Путіна, зокрема й окупацію Донбасу. Крім того, він висловив впевненість у тому, що російські миротворчі сили мають залишатися в Арцаху на постійній та безстроковій основі.

Той факт, що сепаратистська верхівка карабахського анклаву не визнана жодною цивілізованою країною світу, схоже, анітрохи не турбує ані самих кремлівських проксі, ані місцеву пропаганду.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *