Віктор Небоженко: Доля України залежить від вирішення конфлікту в Ізраїлі: до чого тут вибори президента США — Блоги | OBOZ.UA

Насправді США більше зацікавлені не в посиленні українсько-ізраїльської солідарності, як дві країни, що зазнали агресії путінської Росії та напівфашистської ХАМАС, а у формуванні міжнародної небезпеки “трикутника зла” – Китай-Росія-Іран.

Відео дня

Наприклад, багато в чому загроза панування Ірану в арабському світі сильніше впливає на багаті країни Близького Сходу, ніж американські авіаносці. Інакше кажучи, сильні ісламські держави Близького Сходу від Єгипту, Туреччини, Саудівської Аравії до Пакистану не зацікавлені в перемозі іранського ХАМАСа над Ізраїлем. Звідси їхня люта пропалестинська риторика і реальний стриманий збройний нейтралітет. Вони бояться Ірану більше, ніж Ізраїлю.

Використання американцями цього “трикутника зла” дало змогу створити потужну вісь Ізраїль-Саудівська Аравія-Індія, що заганяє в глухий кут не тільки Іран, а й Китай.

Водночас американський президент Байден зовсім не випадково тісно пов’язує дві війни – Росії проти України і ХАМАС проти Ізраїлю. До початку виборчої кампанії йому потрібно зупинити ці дві війни, щоб отримати міжнародну перевагу над Трампом у президентській кампанії 2024 року.

Тому Києву треба уважно стежити за тим, як буде вирішуватися страшна близькосхідна криза в Ізраїлі. Для Байдена час продовження війни в Україні та Ізраїлі відіграє величезну роль.

Якщо американці, європейські та арабські країни колективно “примусять” Ізраїль припинити бомбардування Гази, встановити гуманітарну паузу або навіть почати мирні перемовини з ворогом, то це означає, що за таким самим алгоритмом вирішуватиметься “призупинення війни” в Україні, що вигідніше Росії, аніж Україні.

Натомість Байден, до початку виборчої кампанії, зможе виглядати миротворцем в очах американських виборців, переконуючи українських політиків, що після перемоги Байдена Україна обов’язково отримає величезну військово-політичну допомогу. Але потім, після виборів, а не зараз.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

5

5

2

0

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *