Віктор Небоженко: Путін хоче пережити Байдена і Кісінджер показав йому шлях до політичного безсмертя — Блоги | OBOZ.UA

Підозріла і раптова смерть патріарха американської політики 100-річного Кіссінджера вразила президента Росії Путіна. Ще нещодавно дотепний, але нерухомий патріарх американської човникової дипломатії Кіссінджер у Кремлі давав, як завжди, цинічні поради Путіну, як правильно треба любити Китай, але обдурити американців, розвалити Європейський союз і, нарешті, перемогти Україну.

Відео дня

Але зараз перша думка, яка спала на думку досвідченому і підозрілому Путіну, що смерть Кіссінджера пов’язана не лише з фінальним, остаточним зносом, а скоріше за все, з отруєнням старця ворогами Путіна з США та Росії. Ну не міг талановитий міжнародний авантюрист та інтриган Кіссінджер, який 50 років водив за ніс Китай, СРСР, Ізраїль, арабів і США, так просто померти своєю смертю, а ще від банальної старості.

Але тому у свідомість Путіна проникла інша, приємніша думка, яка вже давно ворушилася в його старенькому тілі, але не знаходила виправдання. Адже якщо Кіссінджер, незважаючи на величезну кількість ворогів по всьому світу, прожив цілих 100 років, то й могутній Путін, маючи абсолютну владу над Росією, теж може прожити ціле століття, купаючись у стражданнях і ненависті своїх ворогів.

Головне, щоб ніхто з близьких і заклятих друзів Путіна, які його оточують і мріють про його владу, не здогадалися, що він хоче залишатися Господарем країни, президентом Росії вічно, вдвічі довше, ніж планують собі в США 80-річний Байден і 75-річний Трамп.

Путін хоче пережити їх усіх, залишаючись на вершині влади, і Кіссінджер показав йому шлях до політичного безсмертя.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

24

8

24

6

3

0

10

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *