Віцеспікери Ради та Сейму Кондратюк і Веліховська обговорили порядок денний засідання ПА Україна – Польща

Співголови Парламентської асамблеї Україна-Польща віцеспікери Верховної Ради та Сейму Олена Кондратюк і Моніка Веліховська обговорили порядок денний майбутнього засідання асамблеї.

Відео дня

Про це повідомила пресслужба апарату Верховної Ради. Зазначається, що Олена Кондратюк перебуває з робочим візитом у Польщі.

“Обговорили підготовку та порядок денний наступного засідання асамблеї. Плануємо провести його найближчим часом за участю українських і польських депутатів і чиновників, експертів”, – написала Кондратюк у фейсбуці у вівторок.

Кондратюк вважає символічним, що в день початку переговорів щодо вступу України до ЄС вона знаходиться у Польщі.

“Саме Польща, як один з адвокатів євроінтеграції України, зробила дуже багато, щоб наблизити цей момент… Польща може поділитися з нами своїм цінним і унікальним досвідом непростих перемовин щодо вступу до ЄС”, – наголосила Кондратюк.

Вона висловила сподівання, що новообрані 53 депутати Європарламенту від Польщі й надалі будуть незмінною опорою України та групою солідарності з нею.

“Звернулася з проханням до Сейму Польщі слідом за Сенатом прийняти резолюцію про засудження масового викрадення українських дітей росією. Для нас демонстрація єдності двопалатного парламенту Польщі в оцінках злочинів проти українських дітей є дуже важливою”, – наголосила Кондратюк.

Крім того, віцеспікер Верховної Ради запропонувала польській стороні взяти під особливу опіку відновлення одного з важливих інфраструктурних об’єктів в Україні.

Вона також повідомила, що запросила Веліховську відвідати з офіційним візитом Україну.

0

0

0

0

0

0

00Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *