Тимошенко і Немиря намагаються переконати євродепутатів не приймати Україну в ЄС за прискореною процедурою – джерела

Лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко разом із однопартійцем Григорієм Немирею намагаються переконати європейських депутатів не надавати Україні статус члена ЄС за прискореною процедурою. Для цього вони 4-5 вересня провели низку зустрічей із впливовими європейськими політиками під час Політичної Асамблеї Європейської народної партії (ЄНП) у Брюсселі, в якій взяла участь і делегація від партії “Батьківщина”. 

Відео дня

Зокрема, Тимошенко та її політичний радник Немиря поспілкувалися з президентом ЄНП Манфредом Вебером, віцепрезидентом ЄНП Анджеєм Галицьким та експрем’єр-міністром Литви Андрюсом Кубіліусом. Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних поінформованих джерел.

Під час цих зустрічей політики намагалися переконати європейських колег у тому, що Україна зараз нібито не готова отримати статус члена ЄС за прискореною процедурою. Головним аргументом Тимошенко і Немирі було те, що чинна українська влада не здатна провести необхідні для членства в ЄС реформи, а також використовує довіру європейців у власних корисливих інтересах.

Зазначимо, що європейські політики недостатньо обізнані в усіх нюансах поточної політичної боротьби в Україні. У звʼязку з цим вони сприймають Тимошенко як лідерку парламентської фракції та очільницю однієї з партій Майдану, тому, хоч до її слів і ставляться з певним подивом, але вона має досить високий рівень довіри.

Наразі складно точно оцінити, наскільки сильно така діяльність Юлії Тимошенко та її радника вплине на ставлення до України з боку учасників Асамблеї.

Також додамо, що, як відомо, парламентська фракція партії “Батьківщина” наразі перебуває на межі розколу. Низка депутатів, в першу чергу обраних за мажоритарною системою, не перебувають під контролем керівництва партії та готові вийти з її складу. В такому випадку фракція автоматично припинить своє існування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, високий представник Європейського Союзу із зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель сказав, що блок повинен зафіксувати “горизонт” для нових членів. За його словами, Союзу потрібно готуватись до того, що Україна стане його повноправним членом.

Лише перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

49

1

49

4

5

0

21

2Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *