Родичі полонених захисників у Новий рік провели акцію біля ТЦ “Gulliver” у Києві

Фото: Дмитро “Орест” Козацький/instagram.com/kztsky

У Києві біля торгового центру “Gulliver” рідні захисників Маріуполя провели акцію “Другий Новий рік в полоні” на підтримку військовополонених. Вони тримали у руках плакати “Free Azov”, “Азов врятував Україну, хто врятує Азов”, “Зараз всі в полоні свят, а хтось в полоні на свята”, “Не хочу свято, хочу обмін полонених”. 

Місце для акції родини захисників вибрали символічне. У кінці грудня рідні військовополонених розповіли, що ТЦ “Gulliver” відмовився показувати на своїх екранах інформацію про військових. У відповідь на критику, торговий центр пояснив, що пропозиція щодо розміщення відео про військових надходила в серпні 2022 року. Компанія мотивувала своє рішення безпекою відвідувачів.

Родини військовополонених бійців Маріупольського гарнізону регулярно влаштовують такі акції у різних містах України. Під час пресконференції 19 грудня президент Володимир Зеленський визнав, що процес обміну уповільнився, а комунікація влади з цього питання є недостатньою.

За даними Офісу омбудсмана, у російському полоні залишаються понад 2000 тисяч військових, більшість із них це захисники Маріуполя.

Фото Фото 31 Грудня18:14

 

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *