Порошенко закликав Раду ухвалити закони про заборону московської церкви і спрощення волонтерської діяльності

Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді закликав депутатів внести на розгляд парламенту законопроєкт про заборону московської церкви. Пʼятий президент також вважає необхідним негайно зняти перешкоди для волонтерів, які запрацювали з 1 грудня.

Відео дня

Порошенко також привітав ухвалення євроінтеграційних законів, зокрема щодо посилення незалежності антикорупційної інфраструктури, яка була сформована після 2014 року.

“Європейської Солідарності” безумовно підтримує цей законопроєкт, оскільки він повертає до побудови незалежної, підкреслюю, ключове слово незалежної антикорупційної інфраструктури, яка була створена в 2014 -2019 роках нашою командою”, – нагадав Порошенко.

“Треба нарешті припинити практику, коли забирають найгучніші корупційні справи СБУ, БЕБ, ДБР з однією метою – поховати їх. Йдеться не лише про чисельність антикорупційної інфраструктури, йдеться про забезпечення реальної незалежності, реального контролю громадськості і про забезпечення ефективності”, – вважає Порошенко.

“І НАБУ, і Спеціалізована антикорупційна прокуратура з відповідним законодавчим забезпеченням, і Вищий Антикорупційний суд, де під призначенням суддів стоїть мій підпис, є ключовими елементами нашої європейської інтеграції. Від нас наші партнери вимагають не чисельності НАБУ, не змін законодавства, наші партнери вимагають, щоб Україна боролася і перемагала корупцію”, – наголосив пʼятий президент.

“Разом з тим “Європейська Солідарність” вимагає поставити на голосування наш проєкт постанови про єдність, саме наш, а не той, який у нас був переписаний. Тому що це є символом, а не тільки змістом єдності щодо європейської інтеграції”, – переконаний Порошенко.

“Наша фракція вимагає поставити на голосування закон про церкву країни – агресора. І не має президія жодних аргументів для того, щоб далі відтягувати голосування цього доленосного законопроекту.Наша фракція вимагає поставити законопроєкт, що врегулює питання волонтерів і добровольців, які допомагають армії, а з першого грудня звʼязані по рукам і ногам. І наша фракція вимагає відсторонення одного депутата, який критикує ЗСУ”, – закликав Порошенко.

6

6

1

0

2

0

1

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *