Порошенко розкрив, як планував у США переконувати республіканців надати Україні допомогу

П’ятий президент Петро Порошенко поділився аргументами, які планував озвучити у Конгресі США перед республіканцями, щоб переконати їх у подальшій підтримці України.

Відео дня

Політик перерахував їх в інтерв’ю Віталію Портникову на телеканалі Еспресо. Він мав намір відвідати Міжнародний демократичний форум IDU.

“Нехай вас слово “демократичний” не плутає, тому що там від США представлена Республіканська партія. І на цьому форумі було 42 конгресмени – республіканці плюс весь світ консервативних партій, у тому числі наша партія як член ЕРР. І мене обрали членом Ради IDU”, – вказав Порошенко.

Нардеп зауважив, що республіканцям не треба переконувати, що Україні треба допомогти. Наша держава продовжує отримувати двопартійну підтримку.

“А нам треба було умовити, щоб не втягувати Україну у внутрішньополітичні дискусії. Тому що коли вони кажуть – “дуже важливо, що нам потрібно одночасно з Україною вирішувати питання південного кордону”, то нам потрібно було донести, що південний кордон для депутатів конгресменів республіканців і демократів перебуває і проходить лінією зіткнення в Україні. Це південний кордон”, – сказав Порошенко.

“І друга позиція: що не треба мати ілюзій, бо війна Росії проти України це є вже світова війна. Третя світова, поки що без застосування ядерної зброї, я дуже сподіваюся, що вона не буде застосована. Але якщо ви берете фактор гарячої фази війни, це найбільша після Другої світової війни воєнний конфлікт із задіянням таких сил. Але одночасно це фактор продовольства і голоду, одночасно це фактор енергетики і енергетичної кризи у світі, одночасно це хакери, які руйнують світову систему, одночасно це абсолютно безцеремонне втручання РФ та інших країн “вісі” у демократію скрізь, в тому числі демократію США і країн ЄС. І коли вони віддадуть належне, що краще зараз витратити долар, ніж потім витрачати десять з набагато меншою ефективністю плюс життя американських солдатів – я твердо переконаний, що набір аргументів дозволив мені сподіватися зі стриманим оптимізмом, що ми мали можливість вирішити це питання в цьому році””, – резюмував колишній український гарант.

Як повідомляв OBOZ.UA, Порошенко разом із волонтерами ГО “Справа Громад” завершив комплектування Десантно-штурмових військ банно-пральними комплексами. У ході поїздки на східний фронт п’ятий президент передав шість фінальних комплексів, і тепер усі підрозділи ДШВ на рівні батальйонів мають можливість прийняти душ і випрати форму.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

 

9

9

3

3

1

0

1

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *